Ліга Радіоаматовів Волині

Код нашого банера:

<a href="http://lrv.net.ua"><img src="http://lrv.net.ua/images/lrv-baner.gif" alt="Ліга Радіоаматорів Волині"></a>

Адреса для листування:
а/с 5, м. Ковель, Волинська обл., 45008
Адмін:  ut1pg(at)lrv.net.ua

Круглий стіл: ведучий UR4PWL op. Микола
Щонеділі на 3,603 MHz о 08:30 укр.
Постійно на УКХ - 145,400 та 435,400 MHz

Унікальний та цікавий природний заповідник URFF-0065
Четвер, 09 вересня 2021, 17:10

alt  В період 28-29 серпня 2021 року коллективом ГО «Радіоклуб Полісся» була організована експедиція EM065WFF для проведення зв’язків на коротких хвилях згідно всесвітньої екологічної радіоаматорської програми «Світова Флора та Фауна» (World Flora Fauna), а також програми URFF “Україна Флора Фауна”. В період експедиції було проведенно зв’язки на коротких хвилях з більш як семи десятками країн на різних аматорських діапазонах, різними видами зв’язку.
  Учасниками експедиції стали UT3XT UT1XX UT1XU UR5XBA та гість нашого колективу UT3GF.
  Також в період перебування на території заповідника наш колектив ознайомився з роботою природо охоронців. Працівники заповідника «Древлянський» провели цікаву екскурсію територією заповідника, показавши цікаві місця і неймовірну природу Народицького полісся.
   В процесі спілкування ми дізнались багато цікавого про флору та фауну заповідника, особливості роботи на забруднених територіях, проблеми заповідника.
  Як радіоаматорів нас надзвичайно вразило те, що у працівників заповідника відсутній оперативний зв’язок в умовах надзвичайно поганого покриття стільникового зв’язку!
  Під словом відсутній, слід розуміти повну відсутність радіостанцій, антен, як стаціонарних так і портативних.

  За словами Миколи Шелюка, в.о. директора заповідника, чимало шкоди заповіднику завдають браконьєри, які полюють оленів, лосів, кіз: «Браконьєри» зараз дуже добре озброїлися. Вони приїздять на позашляховиках, мають карабіни з глушниками, тепловізори, прилади нічногобачення. Охорони у нас вистачає, але немаєзасобів для боротьби з браконьєрами. Маємо лише 2 легковіа втомобілі «Калинка» та «Duster», та й без приладів нічного бачення дужеважко. Дошкуляють і ті, хто електровудками ловлятьрибу у водоймах заповідника».
  Також, найбільша біда зараз – це пожежі. Так упродовж березня – першої половини квітня на території заповідника вони виникали 14 разів. Майже всі вдавалося вчасно ліквідувати, і вогонь не проходив більше 1 га території.
  Без оперативного зв’язку в умовах відсутності стльникового покриття робота працівників стає не тільки складною а і небезпечною!
  Оперативне інформування про пожежі а також незаконної діяльності «Браконьерів» значно допомогло б природоохоронцям виконувати свої завдання. Також оперативний зв’язок допоможе не тільки інформувати, а і ефективно діяти в надзвичайних умовах таких, як пожежі, повені,  поранення працівників, травмування. Він допоможе проінформувати та викликати на місце події ДСНС, поліцію, швидку допомогу.
  Нажаль, фінансування на це не передбачено!
Звертаюсь до всіх радіоаматорів про допомогу працівникам заповідника Древлянський. Необхідні радіостанції та антени діапазону 2 метра (137-174Мгц). Можливо у когось є канальні радостанції такі як Icom, Motorolla, Kenwood. Як і базові (автомобільні) так і портативні.
Допоможемо нашим природо охоронцям!
Всі хто може чим допомогти прохання зв’язатись зі мною Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Докладніше: https://urff.org.ua/reserved/urff-065/

 

Вітаємо іменинників!

02.09.1968 UR3PO Олег Янко
09.09.1951 UT3PN Микола Мочичук
13.09.1962 UT1PQ Олександр Белкот
14.09.1959 UR3PDO Анатолiй Суднiк
16.09.1952 EA5IQS Iван Шумiк
22.09.1949 UR3PAK Володимир Полянський
25.09.1969 UR3PDH Валентин Тимошко
27.09.1944 UT1PA Олександр Мороз
27.09.2006 UR3PBM Станіслав Орищук

WEB SDR
Форум ЛРВ