Ліга Радіоаматовів Волині

Код нашого банера:

<a href="http://lrv.net.ua"><img src="http://lrv.net.ua/images/lrv-baner.gif" alt="Ліга Радіоаматорів Волині"></a>

Адреса для листування:
а/с 5, м. Ковель, Волинська обл., 45008
Адмін:  ut1pg(at)lrv.net.ua

Круглий стіл: ведучий UR4PWL op. Микола
Щонеділі на 3,603 MHz о 08:30 укр.
Постійно на УКХ - 145,400 та 435,400 MHz

Враження та підсумки поїздки у Херсон 2021
П'ятниця, 20 серпня 2021, 14:32

alt    З 8 по 14 серпня відбулись всекраїнські змагання учнівської молоді на коротких хвилях та швидкісної радіотелеграфії, що проходили поблизу пустелі «Олешківські піски» станції Експрес.
    Пекуче сонце півдня та місцева природа зачаровує та манить не тільки відпочивальників Радонових озер і дачників а також команд зі всієї України.
    Волинська команда колективки UR4PXH у складі Орищука Станіслава (UR3PBM) та Романюка Андрія (UR3PAR) боронили честь області. Прибувши до Херсона разом з командами Рівного, Шепетівки та Здолбунова поїхали до станції Експрес через річку Дніпро та повз будинку Остапа Вишні прибули на ДАЧУ ДЯДІ САШИ, так її називають учасники. Команду по приїзду чекав головний суддя Олександр Бала (UT7GZ), Володимир Бітюков (US6IKT) Оксана Фоменко а також Любов Олексіївна Дежкунова, які допомогли розмістити команду та пригостили команду смачною вечерею. Після водних процедур в місцевому сольоному озері команда готувала апаратуру до очно-заочних змагань «Зірки Ефіру» та відпочивала з дороги.

        Кожен ранок на «дачі» починається з ранкової руханки та ситного сніданку після якого учасники перевіряли обладнання та антени. Відкрили офіційно змагання з підняття державного прапора під спів гімну України. Після оголошення програми запрацювала судівська колегія, а учасники з радістю та обіймами вітали одне одного з приїздом та почали спікуватись та знайомитись. Перед змаганнями відбулось жеребкування місць розташувань команд, які працювали в полі, куди команди і вирушили. Команда Волині роташувавшись на місці та встановивши антену почерзі в кожному турі розпочала участь у змаганнях. Для змагань використовувалась антена VP2E трансівер BITX40 10W та Lifepo акумулятори, що дало змогу провести півсотні QSO з радіоаматорами усієї України. Завдяки антенному аналізатору вдалося швидко переналаштувати антену на новий рельєф та місцеві грунти (велика вдячність UR3PDA). Новий день і нові змагання. Вранці змагання телефоном на діапазоні 1,8 МГц на «Каратах» і коротких антенах українською мовою, після обіду - перевірка звітів дітьми та здача вправи «MORSE RUNNER», що і є допусом до роботи в телеграфному турі. В перних змаганнях волиняни отримали два третіх місця і командне 7 по очках, а у вправі «MORSE RUNNER» 3 у Станіслава Орищука, 2 у Романюка Андрія та друге командне місце після Херсону.
    Наступний день був також насичений. Тур англійською мовою з перевіркою звітів та передача радіограм, суддею був радіаматор і спортсмен з Херсона, котрий заохочував передачу радіограм дітей солодким подарунком та корисними порадами. Цей день був також з медалями Адрій здобув друге місце а Станіслав виборов для Волині третю сходинку в англійському турі.
    Новий день і телеграфний тур з перевіркою звітів а також прийомом радіограм на слух від 20 до 100 знаків за хвилину. Цей день приніс нагороди тільки Романюку Андрію - друге в телеграфному турі та третє в комплексному заліку зі швидкісної телеграфії.
    В результаті команда Волині: Орищук Станіслав приніс 5 бронзових медалей Романюк Андрій 2 срібні і 5 бронзових медалей та дипломи від Ліги радіоаматорів України і від Українського центру позашкільної освіти.
    Крім змагань діти з різних кутків України спілкувались між собою, відпочивали, відвідували міцеві озера, організовували солодкі столи та разом тренувались і готувались до змагань та бажали одне одному успіхів, бачачи одне в одному не тільки суперника але і друга.
    Закіннчення змагань відбулося урочистим нагородженням переможнів медалями, дипломами, кубками та сувенірними чашками. Команди вітали одне одного, робили спільні фото та селфі. Закривши урочисто змагання команди прощались одне з одним, обмінювались телефонними номерами та контактами, проводжали одне одного та бажали зустрітись не тільки в ефірі але і в наступному році.
    Волинська команда разом із командою Золбунова поїхали разом одним потягом на рідну Волинь де нас по дорозі зустрів Микола Олександрович (UT4PR) щоб привітати з успіхами.
    Команда UR4PXH вдячна радіоаматорам, які підтримували в ефірі команду та в підготовці до змагань апаратури та обладнання, що дало змогу достойно представляти Волинь у всеукраїнських змаганнях.

73. UZ8PA
Фото можна переглянути в галереї  Всеукраїнські очно-заочні змагання учнівської молоді 2021

 

Вітаємо іменинників!

03.08.1991 UR3PKC Ілля Яблонський
04.08.1978 UR3PEX Андрiй Тюхта
08.08.1980 UR3PBI Ігор Смовдир
09.08.1945 US5PK Костянтин Костюкевич
17.08.1990 UR3PTS Володимир Вестон
23.08.1947 KN6NAZ Володимир Шендерук
27.08.1957 UR3PCS Леонід Зубчук
28.08.1953 NJ6P Леон Мадзярскi
28.08.1986 UR4UQK Сергій Шульгін
29.08.1950 UT5PR Iгор Спiрiдонов

WEB SDR
Форум ЛРВ