Сторінок: [1]
Друк
Автор Тема: Волинські URFF  (Прочитано 10224 раз)
UT4PZ
Старожило
****
Offline Offline

Повідомлень: 215


Перегляд профілю Email
« : 04 Червня 2013, 16:28:37 »

   Так ось де він заховався URFF-063...Національний природний парк "Західне побужжя"

...а Андрій UT2PL нічого й не знав, що це так зовсім недалечко від Володимира...  Усміхнений
« Останнє редагування: 04 Червня 2013, 16:31:18 від UT4PZ » Записаний
ur3phg
Користувач
**
Offline Offline

Повідомлень: 38



Перегляд профілю
« Відповідь #1 : 06 Червня 2013, 03:30:41 »

Про цей заповідник говорили багато і довго і лише у 2011 році були підписані всі нормативні документи. Щодо визначення меж на гугул мап я не знаю чи вірити. Адже з іншого боку Бугу теж є польський заповідник і за домовленістю межі українського повинні бути ширшими. Потрібно уточняти у чиновників і ще цікаво чи є там відповідні знаки.
Записаний
ur3phg
Користувач
**
Offline Offline

Повідомлень: 38



Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 06 Червня 2013, 03:36:01 »

На Волині створили національний природний парк «Західне Побужжя». Президент України Віктор Ющенко підтримав ідею створення цього національного парку на території нашого краю. Про це повідомили в прес-службі Глави держави.

Відповідно до оприлюдненого Указу Президента «Про розширення мережі та територій національних природних парків та інших природно-заповідних об’єктів», «з метою забезпечення підтримання екологічної рівноваги, збереження, відтворення і ефективного використання природних комплексів та об'єктів, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність», постановляється також підтримати розширення територій Черемського природного заповідника, Шацького національного природного парку та національного парку «Прип'ять-Стохід».

Відтак, Волинській облдержадміністрації доручили забезпечити підготовку та внесення пропозицій щодо створення нових та розширення територій існуючих національних природних парків та інших природно-заповідних об'єктів.
це цитата із " Сім'ї і дім" за 05.2013 так шо не поспішайте із висновками. Проект незавершений
Записаний
UT4PZ
Старожило
****
Offline Offline

Повідомлень: 215


Перегляд профілю Email
« Відповідь #3 : 07 Червня 2013, 20:29:06 »

Щодо визначення меж на гугул мап я не знаю чи вірити.

якщо розглядати це питання в рамках міжнародної програми WFF, то чому б не вірити?
     
      Борис Самарцев (Boris Samartsev), UT7UT
      Руководитель Национальной программы «Украинская Флора и Фауна» (URFF), Уполномоченный Представитель 
      Международной программы WFF в Украине
:

 Мы серьезно подошли к процессу присвоения новых URFF номеров. И делаем
 это только после тщательной проверки запрашиваемой природной
 территории для включения в списки URFF...

далі із цих же джерел:
 URFF референции — GPS-координаты: http://wff44.org.ua/?page_id=11445
 URFF референции — на картах: http://wff44.org.ua/?page_id=11812

так шо не поспішайте із висновками. Проект незавершений

незавершений. Територію можуть розширити, зменшити, взагалі з часом ліквідувати. Це нормальний процес.
А ми тим часом будем не поспішати із висновками і не знати чи вірити  Усміхнений
Вже пройшло декілька років з моменту створення Національного природного парку "Західне побужжя". Пройде іще певна кількість років коли він буде стовідсотково сформований. А на той час про WFF усі забудуть або втратять інтерес до нього.
і ще цікаво чи є там відповідні знаки.

а ось це дійсно те, на що потрібно звернути особливу увагу. Покази GPS-навігатора мабуть не пройдуть, не знаю.

У всякому разі, Наталка, дякую за інфо. Якщо ще щось накопаєш, пиши. 73!
Записаний
UT4PR
Постійний користувач
***
Offline Offline

Повідомлень: 50


Перегляд профілю Email
« Відповідь #4 : 16 Червня 2013, 07:44:00 »

Вітаю!!!
Опа, несподівано знайшлось щось на тему "Західного побужжя".
Якщо уважно подививтись на карту то в цьому місці знаходиться село "Залужжя", назва
від назви річки Луга яка протікає південніше.
Тут треба поміркувати.
73!

 
Записаний
UT4PZ
Старожило
****
Offline Offline

Повідомлень: 215


Перегляд профілю Email
« Відповідь #5 : 23 Червня 2013, 19:36:21 »

...доручили забезпечити підготовку та внесення пропозицій щодо створення нових та розширення...
...мн...н да...
все як у нас... 
  На вкааній місцевості жодних опізнавальних знаків не виявлено, в лісгоспі обізнаних людей по цьому питанню ми поки-що не знайшли...  Сміюся
будем копати далі  Підморгую
Записаний
UT1PG
Адміністратор
Ветеран
*****
Offline Offline

Повідомлень: 304



Перегляд профілю WWW
« Відповідь #6 : 02 Липня 2013, 18:50:48 »

За ініціативи ковельських радіоаматорів та особисто Наталі UR3PHG (готувала всі необхідні документи) на Волині присвоєно нову референцію URFF-139 Ландшафтний заказник "Нечимне"



Ось його територія

Записаний
ur3phg
Користувач
**
Offline Offline

Повідомлень: 38



Перегляд профілю
« Відповідь #7 : 02 Серпня 2013, 15:55:28 »

У цій справі мені допомагав адмін сайту Володя ur3pgs . Без його допомоги та підтримки я б не справилась. Так що це й його заслуга. Щиро дякую, бо крім своїх обов'язків адміна, він і мені допомагав
Записаний
UT4PZ
Старожило
****
Offline Offline

Повідомлень: 215


Перегляд профілю Email
« Відповідь #8 : 22 Липня 2015, 14:09:54 »

Виконую свою обіцянку, запис круглого столу Волинських радіоаматорів 19-07-2015 із URFF-022 за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=k2KI7TTVotA

під кінець відпочинку карта пам'яті фотоапарату була переповнена, тому все так коротенько (hi).
« Останнє редагування: 09 Серпня 2015, 10:50:38 від UT4PZ » Записаний
ur3phg
Користувач
**
Offline Offline

Повідомлень: 38



Перегляд профілю
« Відповідь #9 : 22 Серпня 2015, 14:44:49 »

Оце прочитала на сайті UFF , що команда київських радіоаматорів відвідали заповідник " Західне Побужжя". Цікаво було б дізнатися межі заповідника , які ми обговорювали 4 роки тому. А ще цікаво побачити фото із вказівниками , прив'язками до місця , а не лише фото з Устилугу. І яким нормативним актом було затверджено створення заповідника? Чи у київських колег це був виїзд "на вільну тему"?
Нехай би все докладно описали , подали певний перелік документів ( як я подавала заповідник " Нечимне" на присвоєння референції), а тоді б розповідали б радіоаматорській спільноті про свої " експедиції" . Бо якщо все це сходить на такі пси , то не бачу перспективи продовження роботи радіоамоторів згідно програми WFF.
Записаний
UT1PG
Адміністратор
Ветеран
*****
Offline Offline

Повідомлень: 304



Перегляд профілю WWW
« Відповідь #10 : 24 Серпня 2015, 17:31:55 »

Бо якщо все це сходить на такі пси , то не бачу перспективи продовження роботи радіоамоторів згідно програми WFF.

Прчитавши Наташи комент згадав цікаву статтю, можливо хто не бачив ось посилання http://deltaclub.org.ua/vsya-poleznaya-informatsiya/ne-sotvori-sebe-kumira.html
Да... Як то кажуть час розставить всі крапкі над "і". Програми WFF (московське дітище) на сьогоднішній день немає. Остання новина на їх сайті http://www.wff44.org/ датується далеким 03.08.2012
Та і URFF ледве дихає, диплом (оновлений) обіцяли запустити 30.09.2013...
На щастя є WWFF http://www.wwff.co/ , хоча завдяки "координатору" в Україні, апаратні журнали завантажити неможливо.
Записаний
UT1PG
Адміністратор
Ветеран
*****
Offline Offline

Повідомлень: 304



Перегляд профілю WWW
« Відповідь #11 : 08 Вересня 2015, 16:12:13 »

Оце прочитала на сайті UFF , що команда київських радіоаматорів відвідали заповідник " Західне Побужжя". Цікаво було б дізнатися межі заповідника , які ми обговорювали 4 роки тому. А ще цікаво побачити фото із вказівниками , прив'язками до місця , а не лише фото з Устилугу. І яким нормативним актом було затверджено створення заповідника? Чи у київських колег це був виїзд "на вільну тему"?
Нехай би все докладно описали , подали певний перелік документів ( як я подавала заповідник " Нечимне" на присвоєння референції), а тоді б розповідали б радіоаматорській спільноті про свої " експедиції" . Бо якщо все це сходить на такі пси , то не бачу перспективи продовження роботи радіоамоторів згідно програми WFF.

Судячи по всьому їм абсолютно начхати на якийсь там "порядок".
Сьогодні захожу на сайт URFF і бачу як дана команда без усіляких проблем завантажила усі зв’язки в URFF LOG SEARCH





І абсолютно не важливо що дефакто заповідника "Західне Побужжя" і немає...

До речі, після мого комента на сайті UFF адмін у звіті видалив URFF-063 Усміхнений Шкода що я не зробив PrtScr, був би доказ. Але ми всі і так зрозуміли що "на злодію шапка горить"...
Записаний
Сторінок: [1]
Друк
Перейти в: