Сторінок: [1]
Друк
Автор Тема: Життя ЛРУ і ЛРВ  (Прочитано 9629 раз)
US1PM
Новачок
*
Offline Offline

Повідомлень: 6


Перегляд профілю
« : 03 Березня 2011, 19:53:50 »

Сьогодні мені стало відомо про черговий лист Григорія UT5PH в Міністерство України у справах молоді, сім'ї та спорту, в Міністерство Юстиції України від 15.02.2011р. Все знову про Федерацію Радіоспорту України. Не маю нічого проти, але до чого тут Ліга радіоаматорів. Спробував перевести це в жарт, тому що для  серйозної розмови вже важко підбирати слова. Вибачайте що на російській мові, але думаю, що це прочитають і наші російськомовні колеги.

Может, это синдром Павлика Морозова, или, может, реклама памперсов провоцирует гадить под себя, или… Да мало ли что - от медицинского диагноза до международного тайного заговора против ЛРУ. Всё может быть. Но, если это искреннее желание создать федерацию радиоспорта Украины, то у меня есть предложение для Григория. Странно только, почему он сам до этого не додумался? Ведь, как он сам утверждает, опыта ему не занимать.
Итак, Григорий:
1.   Находишь ещё двух единомышленников, проводишь учредительное собрание и регистрируешь Федерацию радиоспорта Локачинского района Волынской области.
2.   Находишь единомышленников в районах и городах области и создаете Федерацию радиоспорта области.
3.   Находишь единомышленников в областях Украины и создаете ФРУ (Федерацию радиоспорта Украины).
Как всё просто, не правда ли?
А вот потом начинается главное…
 По праву инициатора и организатора ФРУ центральный офис организации размещается в пгт. Локачи, а первым, почетным и пожизненным Президентом ФРУ становится Г. Андрийович. Локачи становятся центром радиоспорта Украины. Так как в настоящее время отсутствует  Международная Федерация Радиоспорта, то, естественно, по инициативе ФРУ создаётся МФР и, что тоже естественно, штаб – квартира МФР располагается в пгт.Локачи. Теперь Локачи – центр международного радиоспорта и мирового радиолюбительского движения. Близость к такому центру делает очевидными перспективы развития радиоспорта  в до этого отсталых радиолюбительских провинциях Нововолынске, Владимир - Волынске, Ковеле и Луцке, не говоря уже о таких “медвежьих углах” радиоспорта, как Киев, Харьков, Донецк, Днепропетровск и др. Здесь строится большой международный аэропорт.     DX экспедиции перед отправкой на далекие острова, в обязательном порядке навещают Локачи, чтобы получить благословение ВЕЛИКОГО РАДИОГУРУ ГРИГОРИЯ и увозят с собой его бюст для установки в далёких странах с целью популяризации радиоспорта среди аборигенов. Нынешнее бездарное руководство ЛРВ и ЛРУ подметает взлётно-посадочную полосу и растилает ковровые дорожки у ног прибывающих и отбывающих DX экспедиций…
И для этого сказочного будущего только три простых шага. Но любое большое путешествие начинается с первого шага. Не правда ли, Григорий?
 
Записаний
UT5PP
Постійний користувач
***
Offline Offline

Повідомлень: 94


VLAD


Перегляд профілю Email
« Відповідь #1 : 04 Березня 2011, 22:08:29 »

Кір Буличов віддихає.Ганс Христіан Андерсен разом з ним.
Записаний
UR3PA
Новачок
*
Offline Offline

Повідомлень: 6


Перегляд профілю Email
« Відповідь #2 : 27 Березня 2011, 07:49:46 »

Сьогодні на сайті рівненчан побачив цікаву зсилку. Англійці зробили чудовий фільм. 
Фильм RSGB о радиолюбителях
Записаний
UT1PG
Адміністратор
Ветеран
*****
Offline Offline

Повідомлень: 304



Перегляд профілю WWW
« Відповідь #3 : 10 Вересня 2014, 12:37:23 »

Итоги отчетно-выборной конференции ЛРУ 2014 года

Уважаемые коллеги!

Краткие итоги прошедшей отчетно-выборной конференции ЛРУ 2014 года
в пгт. Затока Одесской области.

По результатам обсуждения и открытого голосования большинством голосов:
1. Работа Исполкома ЛРУ за период декабрь 2012 - сентябрь 2014 года
признана удовлетворительной.
2. Работа QSL-бюро ЛРУ за этот же период признана удовлетворительной.
3. Президентом ЛРУ на следующий период избран В. Грищенко UT0FT.
4. В Исполком ЛРУ и председателями рабочих органов ЛРУ избраны:
- первый вице-президент: Ю. Заскалета UT7UW
- вице-президент: С. Гай UT5UIA
- вице-президент: С. Будулатий UY9VY
- КВ-комитет: Н. Лаврека UX0FF
- УКВ-комитет: Ю. Горец UT5EL
- ARDF-комитет: Н. Иванчихин UR8UA
- молодежный комитет: Ю. Малиновский UT5UO
- комитет ветеранов и инвалидов: В. Радул US0VR
- коллегия судей по радиоспорту: Г. Члиянц UY5XE
- технический комитет: С. Яровенко UW2ZM
- нач. QSL-бюро: В.Бех UT5XA
5. В состав ревизионной комиссии ЛРУ избраны:
- А. Кобылко UT4ZG
- М. Лупий UT7WZ
- Ю. Турбель UR5ZEL
6. Учитывая непростую ситуацию в стране, несмотря на значительный рост цен
и снижение обменного курса гривни, конференция решила не поднимать размер
годового членского взноса в Лигу и оставить его на прежнем уровне - 50 грн.
7. Утверждены бюджет и программа основных мероприятий ЛРУ на 2015 год.
8. Обсуждены основные проблемы и направления деятельности Лиги на будущее.

info: http://uarl.org.ua/news/itogi_otchetno_vybornoj_konferencii_lru_2014_goda/2014-09-07-255
Записаний
UT5PP
Постійний користувач
***
Offline Offline

Повідомлень: 94


VLAD


Перегляд профілю Email
« Відповідь #4 : 21 Січня 2015, 22:34:06 »

 Переглядав я тут список наших радіоаматорів на сайті , і ось що я побачив. Появився в нас в області позивний UR3PAG. Формально , ніяких притензій нема.Саме такого позивного у нас в області ніколи не було. Але , наші радіоаматори старшого покоління я думаю пам"ятають спортсмена , контестмена , конструктора антен і взагалі радіоаматора з великої літери, переможця багатьох змагань і мого друга  Григорія Павловича Степанчука UB5PAG . Тепер можна сказати його позивний виданий нікому не відомому юноші. Я гадаю , що видача таких позивних , (це моя особиста думка, якої я нікому не навязую) , це є оскверніння пам"яті хлопців , яких вже з нами нема. На цю тему треба говорити з Сергієм Крупою, він хлопець молодий і наших радіоаматорських нюансів не знає.
  А взагалі я це ось до чого . Вчора 20.01.2015р, ми в останню путь провели радіоаматора вчителя Хомяка Віталія Христофоровича , UT3PA ex UB5PCP , начальника колективки UR4PXA. Завдяки йому я і став радіоаматором. Так ось дивлюсь список і його вже у списку нема. Аж не пособі зробилось , як і не було ніколи . Так у мене питання. Добре що список радіоаматорів є, але чому у нас на сайті не лишається памяті про колег , які вже відійшли у вічність?? Тобто чому нема окремого списку  Seyland key??? Бо якби такий список був тоб можливо і не появився в нас ще один PAG Цьму хлопчині я порадив би відмовитись від цього позивного , Це питання принципово етичне, хіба , що цей хлопчина доведе , що він цього позивного буде достоїн
« Останнє редагування: 21 Січня 2015, 22:37:27 від UT5PP » Записаний
UT1PG
Адміністратор
Ветеран
*****
Offline Offline

Повідомлень: 304



Перегляд профілю WWW
« Відповідь #5 : 22 Січня 2015, 10:23:03 »

Переглядав я тут список наших радіоаматорів на сайті , і ось що я побачив. Появився в нас в області позивний UR3PAG. Формально , ніяких притензій нема.Саме такого позивного у нас в області ніколи не було. Але , наші радіоаматори старшого покоління я думаю пам"ятають спортсмена , контестмена , конструктора антен і взагалі радіоаматора з великої літери, переможця багатьох змагань і мого друга  Григорія Павловича Степанчука UB5PAG . Тепер можна сказати його позивний виданий нікому не відомому юноші. Я гадаю , що видача таких позивних , (це моя особиста думка, якої я нікому не навязую) , це є оскверніння пам"яті хлопців , яких вже з нами нема. На цю тему треба говорити з Сергієм Крупою, він хлопець молодий і наших радіоаматорських нюансів не знає.

За повторну видачу позивних я також відношусь негативно. У нас безліч серій які ще можуть видаватись кілька поколінь перш ніж закінчаться і підуть по кругу. Я тільки ЗА щоб не видавати повторно (як це є зараз)

Так ось дивлюсь список і його вже у списку нема. Аж не пособі зробилось , як і не було ніколи .

Я особисто час від часу списки редагую посилаючись на Волинську філію УДЦР. Якщо дозвіл не був продовжений, тобто позивний вже (або поки) не є дійсний, я його зі списку видаляю. Так в жовтні минулого року прийшлось видалити більше двох десятків станцій. Будуть відкриватись, буду добавляти. Так було і з UT3PA - дозвіл закінчився і не був продовжений.

Так у мене питання. Добре що список радіоаматорів є, але чому у нас на сайті не лишається памяті про колег , які вже відійшли у вічність?? Тобто чому нема окремого списку  Seyland key??? Бо якби такий список був тоб можливо і не появився в нас ще один PAG Цьму хлопчині я порадив би відмовитись від цього позивного , Це питання принципово етичне, хіба , що цей хлопчина доведе , що він цього позивного буде достоїн

Я особисто давно говорю за створення окремого списку типу Seyland key. Але щоб його створити, потрібно мати купу інформації - позивний, ex позивні, ПІБ, місце проживання, дати народження і смерті. В мене особисто такої інформації немає.
От нарешті хтось заговорив на цю тему. Якщо знайдеться хтось, хто створить такий список - із задоволенням розмістимо його на сайті. Зараз і подивемось наскільки в нас "партія" є організована і дружня. Бо останнім часом складається враження що "нікому нічого нетреба; кожен сам по собі; як є так добре, немає ніяк - нічого, переживемо..."
Записаний
ur3phg
Користувач
**
Offline Offline

Повідомлень: 38



Перегляд профілю
« Відповідь #6 : 22 Січня 2015, 14:55:53 »

Створення списку потрібна річ. Буду брати посильну участь .
Записаний
UT5PP
Постійний користувач
***
Offline Offline

Повідомлень: 94


VLAD


Перегляд профілю Email
« Відповідь #7 : 22 Січня 2015, 17:57:38 »

 Cправа утопаючого - це справа рук самого утопаючого. Так здається говорять. Я це ось до чого говорю. УДЦР на даний момент байдуже який кому позивний видавати. Зараз в цьому сенсі в них демократія. Який хто позивний хоче, тому такий і видають. Людина гроші платить, та і Крупа це не покійний Пілецький у якого поза чергою і муха не вилитить. Тут справа в іншому. В ЛРВ  з УДЦР ніхто не працює в плані щоб була заборона на видачу позивних старої серії. Ми тут на свому рівні (На зборах ЛРВ ) не приймали рішення про заборону видачі старих позивних ,щоб це був документ для УДЦР тому і появився ще один PAG , тому я і кажу що справа утопаючого - це справа рук самого утопаючого.
 Ну а список Seyland key - що його створювати??? В Миколи Олександровича всі дані є. І треба зробити все , щоб в цього хлопчини із Зміїнця позивний UR3PAG забрали. Хай собі якийсь інший вибире.
« Останнє редагування: 22 Січня 2015, 19:51:36 від UT5PP » Записаний
UT4PR
Постійний користувач
***
Offline Offline

Повідомлень: 50


Перегляд профілю Email
« Відповідь #8 : 22 Січня 2015, 20:14:54 »

В ЛРВ  з УДЦР ніхто не працює в плані щоб була заборона на видачу позивних старої серії. Ми тут на свому рівні (На зборах ЛРВ ) не приймали рішення про заборону видачі старих позивних ,щоб це був документ для УДЦР тому і появився ще один PAG , тому я і кажу що справа утопаючого - це справа рук самого утопаючого.

Вова, москалі в такому випадку говорять "не гони волну", ми знаємо, це єдине що у тебе добре виходить. За останній час це у тебе третя "волна".
По перших, ми не є указ для УДЦР. По друге, ти уважно прочитай що пропонуєш. Якщо зробити по твоєму то ї тебе треба закрити. РР теж старий позивний. А може PG новий? Чи РІ? Я вже не говорю про РА !!!
 
Думайте, пишіть.

73!
Записаний
UZ5DX, US-P-169, ex UU1AZ
Користувач
**
Offline Offline

Повідомлень: 35


UZ5DX


Перегляд профілю WWW
« Відповідь #9 : 22 Січня 2015, 21:22:44 »

Маразм міцніє у Володимира  Сміюся
 І мені соромно, що Володя не знав новий позивний після реформи,
UB5PAG now UT4PG, так було.

UR3PAG ніяким боком немає відношення до світлої памяті Григорія!

Як завжди, чоловік ляпнув не подумавши.  Усміхнений
Записаний

73! de UZ5DX
UT5PP
Постійний користувач
***
Offline Offline

Повідомлень: 94


VLAD


Перегляд профілю Email
« Відповідь #10 : 22 Січня 2015, 21:48:48 »

 Діма це ти не знаєш про що говориш. Позивним UT4PG Гріша не провів жодного звязку Не встиг
« Останнє редагування: 22 Січня 2015, 21:50:52 від UT5PP » Записаний
ut5py
Новачок
*
Offline Offline

Повідомлень: 5


Перегляд профілю Email
« Відповідь #11 : 22 Січня 2015, 21:52:23 »

SILENT KEY
Записаний
UT1PG
Адміністратор
Ветеран
*****
Offline Offline

Повідомлень: 304



Перегляд профілю WWW
« Відповідь #12 : 23 Січня 2015, 17:42:44 »

Ну а список Seyland key - що його створювати??? В Миколи Олександровича всі дані є.
Легко говорити "Піди туди - не знаю куди, принеси те - не знаю що".
Ти особисто візьмешся це все набрати, відредагувати?
Я розміщу на сайті, питань немає

Якщо знайдеться хтось, хто створить такий список - із задоволенням розмістимо його на сайті. Зараз і подивемось наскільки в нас "партія" є організована і дружня. Бо останнім часом складається враження що "нікому нічого нетреба; кожен сам по собі; як є так добре, немає ніяк - нічого, переживемо..."
Записаний
Сторінок: [1]
Друк
Перейти в: