Перегляд Повідомлень
Сторінок: [1] 2 3
1  Ліга радіоаматорів Волині / Клубні питання / Re: Новини Ліги радіоаматорів Волині : 24 Листопад 2015, 18:42:56
Дякую за оперативність. Гарні фото
2  Робота в ефірі / Contest's / Re: Contest`s : 09 Листопад 2015, 19:56:22
Дуже приємно , що багато колег включилось у роботу в тесті. Головне , що Україна була представлена
3  Робота в ефірі / Contest's / Re: Contest`s : 02 Листопад 2015, 20:39:45
Погоджуюсь із Євгеном на всі 100%. Під час цього тесту потрібно представити Україну. Під час навчання у Польщі завжди поверталась додому на ukrdx. Тому , що це національний тест раз на рік.
Доведи що патріот- візьми участь у тесті
4  Інше / Всяка всячина / Re: Де вас почути на УКХ? : 28 Жовтень 2015, 18:49:51
Підтримуючи добру звичку , завжди вмикаю УКХ о 21.00 . Вчора була можливість приймати колег — поляків. Досить дорбе проходили , робили зв'язки між собою та волинянами. Успішні зв'язки зробили Руслан UR3PFD та Володимир UR3PFK. Мені не вдалося зробити зв'язок(((. Проте продовжуємо далі слухати, оскільки відкривається проходження і є можливість попрацювати із далекими кореспондентами.
5  Наші колективки / EN7P - Frogs Travelers Club / Re: Трохи історії : 22 Жовтень 2015, 18:04:37
Зовсім скоро у нашої  команди перша річниця. Офіційною датою створення є 1 січня 2015рору. Хоча за кілька місяців до цієї дати були проведені експедиції до озер  Маневицького району , а також пішло трохи часу на владнання формальностей з паперами.
До ювілею ще далеко , але початок уже є. За рік було зроблено кільканадцять експедицій , активовано кілька нових заказників Волинської області. Була здійснена експедиція по Чорногірському хребту. Робота в ефірі проводилась із гори Шпиці ( 1833м) та гори Говерла ( 2061м).
До річниці плануємо зробити кілька здобутків у царині радіоспорту та підготувати святкову програму на наш перший день народження!
Учасники команди прийматимуть поздоровлення телефоном , телеграфом, очним та заочним спілкуванням. Програма святкування буде оголошена пізніше. Запрошуємо усіх бажаючих!
6  Наші колективки / EN7P - Frogs Travelers Club / Трохи історії : 18 Жовтень 2015, 05:14:53
Ідея Створення команди FTC належить Віталію UT1PX та Володимиру UT1PG . Це двоє досвідчених волоцюг, які обійшли практично усі куточки  Карпатських гір , усі наймальовничіші озера Волині.  Для таких людей похід — це відпочинок , а мандрівка  - це пригода . Справу довершувало те , що Віталій та Володимир є ще й радіоаматорами.
Перші подорожі були “пробними виїздами”. Оператор Наталя UR3PHG працювала особистим позивним, даючи референції згідно програми UTFF. І після кількох мандрівок постало питання створення колективного позивного Володимир : “ пам’ятаю я це діло. все починалося з кав’ярні “У  свата” і бокала пива )))))
а якщо точніше, то з Крученого озера .Саме тут  Григорій  запропонував зробити позивний з суфіксом PS - правий сектор. саме тоді в мене перемкнуло, а чому б і ні )))”
Владнавши усі формальності із УДЦР , постала накоманда жабок — мандрівничок з позивним EN7P .
 Саме такий логотип запропонував Віталій. Адже , жабка — це земноводне , котре долає значні відстані у пошуках кращого озера. А Волинь — це край , де знаходиться понад 200 озер. Наша команда прокладає маршрути до кожного озера. Більшість водойм знаходиться на території заповідників та заказників. Отже , неповторні пейзажі , дика природа , кришталева тиша забезпечені.Кожною мандрівкою ми пополяризиємо заповідники і заказники Волині , закликаючи усіх зберегти природу і нашу планету.
Наш клуб мандрівників — радіоаматорів є відкритим для усіх , хто любить природу. Долучайтесь!
7  Інше / Всяка всячина / Re: Де вас почути на УКХ? : 09 Жовтень 2015, 04:12:33
Ось уже кілька місяців активно проводиться робота на УКХ о 21.00. Цю звичку впровадив Богдан UR3PGW, сподіваюсь вона переросте у традицію))) ПРиємно чути колег з Володимира, Луцька , Вижівки
8  Робота в ефірі / DX-info, експедиції ... / Re: Волинські URFF : 22 Серпень 2015, 14:44:49
Оце прочитала на сайті UFF , що команда київських радіоаматорів відвідали заповідник " Західне Побужжя". Цікаво було б дізнатися межі заповідника , які ми обговорювали 4 роки тому. А ще цікаво побачити фото із вказівниками , прив'язками до місця , а не лише фото з Устилугу. І яким нормативним актом було затверджено створення заповідника? Чи у київських колег це був виїзд "на вільну тему"?
Нехай би все докладно описали , подали певний перелік документів ( як я подавала заповідник " Нечимне" на присвоєння референції), а тоді б розповідали б радіоаматорській спільноті про свої " експедиції" . Бо якщо все це сходить на такі пси , то не бачу перспективи продовження роботи радіоамоторів згідно програми WFF.
9  Ліга радіоаматорів Волині / Збори та HAM-FESTи / Re: HAM_FEST_2015 : 30 Червень 2015, 18:46:08
Фестиваль таки відбувся. До останнього дня президент не знав точної кількості учасників. На форумі лише п'ятеро людей лишило повідомлення про свій приїзд. Знову та сама байка : збираємось якнебудь, збираємось абияк. Знову ці неузгодження з кухнею. Три дні лише я чергувала і мила посуд. Продукти доставлялись хаотично так що меню було передбачити складно. А зауваження ,що суп пересолений чи комусь не вистачає тарілки просто вже були останньою краплею. Рятували друзі з FTC ( і допомогою , і порадами). Через відсутність чіткої програми фесту ( по днях і по годинах) виникало багато заминок. Як от де взяти харчів для дітей , змагання на УКВ о 23 годині. А хто залишився поспілкуватись з поляками? Іноземці через кордон проїжджали і черги вистоювали на митниці , а радіоаматори Волині озера давно не бачили))) Супер! Знову показали своє виховання. Сумніваюсь, що вони будуть наступного року.
Президент не в змозі взяти таку кількість клопотів , отож навчіться самі організовуватись ( хоча б своїми групами) , тарити харчі , визначати кухарів і чергових. І тоді фестиваль буде для всіх відпочинком , а не полем ударної праці. Щодо мене  останній раз я їздила на хамфест.
10  Робота в ефірі / КХ-УКХ зв'язки / Re: Агресія еРеФії : 18 Червень 2015, 20:10:12
Ласкаво просимо до світу високих технологій! Ось так знову РФ веде інформаційну війну по всіх напрямках. І радіоспорт не виключення. Хочуть і частоти привласнити , і похивні нові нав'язати , аби лиш підкреслити своє право власності. Ну й нехай. От хай москалі побачать скільки людей візьме участь іі підтримає ці змагання. А те що вони зроблять " масовку" ніхто й не сумнівається. Люди починають прозрівати і навіть якщо "старпери"- комуняки і будуть працювати у змаганнях , то їх час не довгий. А за нами майбутнє і ми знаємо всю історичну правду. Це просто агонія РФ. А нам буде краще видно усю шваль , яка живе на нашій землі і яку потрібно знищити
11  Ліга радіоаматорів Волині / Збори та HAM-FESTи / Re: HAM_FEST_2015 : 10 Червень 2015, 17:46:31
Особисто я планую бути. Навіть мінятимусь змінами. Поляки теж отримали наше запрошення і розмістили у себе на сайті http://ot20.pzk.org.pl/news.php?readmore=1150
Шановні колеги, підримайте фестиваль радіоамоторів. Якщо ви таки ще поділяєте це хоббі
12  Ліга радіоаматорів Волині / Клубні питання / Re: Життя ЛРУ і ЛРВ : 22 Січень 2015, 14:55:53
Створення списку потрібна річ. Буду брати посильну участь .
13  Ліга радіоаматорів Волині / Клубні питання / Re: Поздоровлення : 01 Січень 2015, 08:40:39
В пору цю, коли падає сніг
І морози чимдуж припікають,
Знов на землю спішить Новий рік -
З ним сердечно усіх вас вітаю
Зичу сонця та світлих надій,
Миру й втіхи на кожному кроці,
Також здійснення планів і мрій
У прийдешньому Новому році!
14  Ліга радіоаматорів Волині / Збори та HAM-FESTи / Re: Hamfest "Світязь 2014" : 13 Серпень 2014, 15:53:03
Зустріч на Світязі відбудеться 23 - 24 серпня у Івана Феодосійовича. До зустрічі на фесті
15  Ліга радіоаматорів Волині / Клубні питання / Re: Поздоровлення : 31 Грудень 2013, 16:50:58
Сторінок: [1] 2 3