Перегляд Повідомлень
Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 7
16  Ліга радіоаматорів Волині / Збори та HAM-FESTи / Re: HAM_FEST_2015 : 20 Червень 2015, 11:27:38
Тим більше квитки здорово подорожчали. З Ковеля до Світязя один квиток 41.20.Мені з сімєю приїхати , як планував, більше 100 грн тільки дорога в одну сторону виходить Зараз думаю, хоча діти просяться поїхати
17  Робота в ефірі / КХ-УКХ зв'язки / Re: Агресія еРеФії : 18 Червень 2015, 11:44:59
Ти дозбираєшся до того, що тобою зацікавиться Служба Безпеки України . Тут що, хтось планує виконувати Свободный Донбас? Нахрена ти цю нечисть тут розповсюджуєш??
18  Робота в ефірі / КХ-УКХ зв'язки / Re: Агресія еРеФії : 18 Червень 2015, 10:41:36
Ну і нахрена ти всю цю шваль тут пропагандуєш?? Хіба не ясно що це обичні пірати Не зрозуміло? Тут якрас вже донбабве і лугандонія погнали  порожняк
19  Ліга радіоаматорів Волині / Клубні питання / Re: Співчуття : 22 Січень 2015, 23:24:53
   https://www.youtube.com/watch?v=owaSUAzbbcw

 Одне з останніх відео. Виступ Віталія Христофоровича під час святкування 40років UR4PWL
20  Ліга радіоаматорів Волині / Клубні питання / Re: Життя ЛРУ і ЛРВ : 22 Січень 2015, 21:48:48
 Діма це ти не знаєш про що говориш. Позивним UT4PG Гріша не провів жодного звязку Не встиг
21  Ліга радіоаматорів Волині / Клубні питання / Re: Співчуття : 22 Січень 2015, 21:42:22
 Не всі позивні назвали :
 Одним з перших позивних у Віталія Христофоровича був позивний , який він отримав у Львові коли вчився у Львівському технікумі. це було десь в кінці 50 років Він був членом Львівського радіоклубу , яким на той час керувала нині покійна Маріам Григорівна Басіна і мав позивний UT5GC . А от вже після Чукотки Віталія Христофоровича доля закинула в Магадан і працював він звідти позивним UA0IAJ.
   Cпівчуття рідним і близьким і св"ята земля пухом
22  Ліга радіоаматорів Волині / Клубні питання / Re: Життя ЛРУ і ЛРВ : 22 Січень 2015, 17:57:38
 Cправа утопаючого - це справа рук самого утопаючого. Так здається говорять. Я це ось до чого говорю. УДЦР на даний момент байдуже який кому позивний видавати. Зараз в цьому сенсі в них демократія. Який хто позивний хоче, тому такий і видають. Людина гроші платить, та і Крупа це не покійний Пілецький у якого поза чергою і муха не вилитить. Тут справа в іншому. В ЛРВ  з УДЦР ніхто не працює в плані щоб була заборона на видачу позивних старої серії. Ми тут на свому рівні (На зборах ЛРВ ) не приймали рішення про заборону видачі старих позивних ,щоб це був документ для УДЦР тому і появився ще один PAG , тому я і кажу що справа утопаючого - це справа рук самого утопаючого.
 Ну а список Seyland key - що його створювати??? В Миколи Олександровича всі дані є. І треба зробити все , щоб в цього хлопчини із Зміїнця позивний UR3PAG забрали. Хай собі якийсь інший вибире.
23  Ліга радіоаматорів Волині / Клубні питання / Re: Життя ЛРУ і ЛРВ : 21 Січень 2015, 22:34:06
 Переглядав я тут список наших радіоаматорів на сайті , і ось що я побачив. Появився в нас в області позивний UR3PAG. Формально , ніяких притензій нема.Саме такого позивного у нас в області ніколи не було. Але , наші радіоаматори старшого покоління я думаю пам"ятають спортсмена , контестмена , конструктора антен і взагалі радіоаматора з великої літери, переможця багатьох змагань і мого друга  Григорія Павловича Степанчука UB5PAG . Тепер можна сказати його позивний виданий нікому не відомому юноші. Я гадаю , що видача таких позивних , (це моя особиста думка, якої я нікому не навязую) , це є оскверніння пам"яті хлопців , яких вже з нами нема. На цю тему треба говорити з Сергієм Крупою, він хлопець молодий і наших радіоаматорських нюансів не знає.
  А взагалі я це ось до чого . Вчора 20.01.2015р, ми в останню путь провели радіоаматора вчителя Хомяка Віталія Христофоровича , UT3PA ex UB5PCP , начальника колективки UR4PXA. Завдяки йому я і став радіоаматором. Так ось дивлюсь список і його вже у списку нема. Аж не пособі зробилось , як і не було ніколи . Так у мене питання. Добре що список радіоаматорів є, але чому у нас на сайті не лишається памяті про колег , які вже відійшли у вічність?? Тобто чому нема окремого списку  Seyland key??? Бо якби такий список був тоб можливо і не появився в нас ще один PAG Цьму хлопчині я порадив би відмовитись від цього позивного , Це питання принципово етичне, хіба , що цей хлопчина доведе , що він цього позивного буде достоїн
24  Ліга радіоаматорів Волині / Клубні питання / Re: Новини Ліги радіоаматорів Волині : 02 Січень 2015, 21:31:55
  Діма , моя пропозиція стосується саме для Волинськіх аматорів , але ніяк не для гастролерів Без Постійного Місця Прохивання . OK? То ти Волинянин то Вінничанин то Кримчанин то тепер тебе на Закарпаття занесло. Ти оприділись потім будеш цінні вказівки роздавати.
25  Ліга радіоаматорів Волині / Клубні питання / Re: Новини Ліги радіоаматорів Волині : 02 Січень 2015, 11:45:52
 Розберемся
26  Ліга радіоаматорів Волині / Клубні питання / Пропозиція : 01 Січень 2015, 20:35:34
  На сьогоднішній зустрічі радіоаматорів Ковеля, яка була організована з нагоди нового 2015 року поступила пропозиція, яка виноситься на суд громадськості.
  В зв'язку з тим, що таке явище як наприклад, круглий стіл ЛРВ,що проходить на 3603 щонеділі, який є на даний момент часу навідь  не вчорашнім , а позавчорашнім днем , виникла ідея проводити зустрічі радіоаматорів Волині у вигляді відео - скайп конференцій на сайті ЛРВ наприклад о 09.00 що неділі Всі необхідні технічні можливості для цьгого є.
 Які в кого що до цього питання будуть зауваження та пропозиції?Не зрозумілоНе зрозумілоНе зрозуміло

27  Ліга радіоаматорів Волині / Клубні питання / Re: Поздоровлення : 31 Грудень 2014, 15:17:34
Хай рік прийде такий багатий
як нардепівські зарплати.
Не минали б гроші хату,
І було всього багато.
Євро сховане в коморі,
Сало хрюкало на дворі.
В гаражі стояв Ferrari
І ще Lexus, щоб до пари.
В хаті з мармуру камін
Та басейн хочаб один.
Ну а в ванні щей джакузі
І коньяк бовтався в пузі.
Щастя щоб не лізло боком...
Одним словом З новим роком!!!
28  Ліга радіоаматорів Волині / Клубні питання / Re: Новини Ліги радіоаматорів Волині : 09 Грудень 2014, 21:11:35
 Якщо збори ЛРВ вже відбулися , то по моєму варто було б опублікувати на сайті ЛРВ , або на форумі протокол зборів , якщо звісно ці збори не засекречені і дана інформація про них не є державною таємницею України. А ще варто було б оприлюднити фото , відео даних зборів ,якщо (тут я повторюсь) дана INFO не є держ таємницею України і на дану інформацію не розповсюджується закон про Державну таємницю України.
29  Ліга радіоаматорів Волині / Збори та HAM-FESTи / Re: Hamfest "Світязь 2014" : 09 Серпень 2014, 20:21:04
Готовий підїхати 24 зранку. 23 нажаль не зможу На роботі. хіба десь ввечері,  не знаю коли звільнюсь
30  Ліга радіоаматорів Волині / Покращення роботи сайту ЛРВ та форуму / Re: Відкиття форуму ЛРВ : 03 Листопад 2013, 20:38:55
Роби шо хоч мені по барабану
Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 7