Ліга Радіоаматовів Волині

Код нашого банера:

<a href="http://lrv.net.ua"><img src="http://lrv.net.ua/images/lrv-baner.gif" alt="Ліга Радіоаматорів Волині"></a>

Адреса для листування:
а/с 5, м. Ковель-8, Волинська обл., 45008
Президент ЛРВ:
Чуйко Iван Феодосiйович UT1PF
тел. 0974974517
Адмін:
E-mail: ut1pg(at)lrv.net.ua

Круглий стіл: ведучий UR4PWL op. Микола
Щонеділі на 3,603 MHz о 08:30 укр.
Постійно на УКХ - 145,400 MHz
Крос-бенд на ретранслятор R80
м. Луцьк:
144,625 / 431,300 МГц
Ехолінк у Луцьку - 434,550 MHz  Субтон: 88.5
APRS у Луцьку - 144.800 MHz

До 100-й річниці пам'яті Лесі Українки
Неділя, 20 жовтня 2013, 12:43

Відзначити річницю пам'яті славетної поетеси, радіоаматори Волині вирішили на своїх зборах ще в листопаді минулого року, де запланували провести змагання з радіозв'язку на коротких хвилях, підтримати дипломну програму, взяти участь в спортивно-екологічній експедиції та конференції з нагоди 100-й річниці пам'яті Лесі Українки.
Першим етапом втілення планів було спільно з Центром позашкільної освіти Ковельської державної адміністрації розроблено Положення відкритих заочних Волинських змагань з радіозв'язку на коротких хвилях. Запросили до участі всіх зацікавлених радіоаматорів. Такі змагання відбулися 6 березня 2013 року з участю молоді, хлопчиків та дівчат до 19 років, а також дорослих радистів з південних областей України.   
Ось що розповіла директор ЦПО, Коновалова Леся Миколаївна.
Цьогорічні змагання з нашого подання були включені до календарного плану Всеукраїнських масових заходів з радіо спорту  Українського Державного Центру позашкільної освіти на 2013 рік (1).  В змаганнях “Лісова пісня ” присвячених пам'яті Лесі Українки взяли участь 174 оператора 55 колективних та індивідуальних аматорських радіостанцій  з 20 областей , АР Крим, та м. Київ. Серед учасників змагань,  команди Волині, ЗОШ с. Колодяжне, ЗОШ с. Машів Любомльського району, Ковельської та Нововолинської СЮТ та ЦНТТУМ м.Луцька (2). Згідно Положення, підсумки підводились серед чотирьох груп. На підставі Протоколу суддівської колегії, нашим наказом, команди які посіли призові місця  та керівники команд-переможців нагороджені грамотами ЦПО. Так, перші місця в своїх групах, в запеклій боротьбі, вибороли команди Дитячого будинку творчості м. Орджонікідзе Дніпропетровської області, дівчата Голопристаньської районної станції юних техніків Херсонської області, Смілянського промислово-економічного коледжу Черкаської області та команда дівчат Маркушівської ЗОШ Житомирської області. Особливо приємно відмітити участь в змаганнях  молодих операторів індивідуальних радіостанцій, UW5EAA, Олександр (15 років) з Дніпропетровщини та UR5NCC, дівчинка Лана з міста Вінниця. Окремо хочу подякувати  дорослим радистом з Херсонської, Одеської та Запоріжської областей за активну участь. В організації та підтримки змагань хочу подякувати активістам спортивно-технічного об'єднання Ліги радіоаматорів Волині.

Головний суддя змагань , Пашкевич  Микола  Олександрович: В частині нагородження учасників змагань хочу доповнити Лесю Миколаївну. Згідно Положення про змагання, окрім нагород ЦПО від Ліги радіоаматорів Волині команди-призери та деякі учасники були нагородженні дипломами “Лісова пісня”(3),  який засновано Лігою радіоаматорів Волині та видається за радіозв'язки з колегами Волинської області, Новоградом-Волинським, Житомирської області, рідним містом Лесі та обов'язково з с. Колодяжне. За ці змагання дипломи отримали 18 команд та окремі учасники. Окрім того  всім, без винятку, були надіслані електронні сертифікати (4) учасників змагань з зазначеними місцями, прізвищами та власними позивними сигналами операторів. Дизайн та розповсюдження сертифіката виконано головою інформаційного комітету Ліги радіоаматорів Волині Володимиром Кисельовим. Як повідомив Володимир, у відповідь ми отримали багато подяк за організацію та проведення змагань та побажання проводити їх в наступні роки.
Коновалова Леся Миколаївна: Так, в наступному році ми плануємо провести такі змагання в лютому місяці до дня народження Лесі Українки. А в Положенні про змагання наголосити, що при радіозв'язках слід вживати виключно українську мову. В цій благородній справі надіємось на підтримку спонсорів, адміністрації,  управління освіти та співпрацю з Лігою радіоаматорів Волині.
Пашкевич  Микола  Олександрович: В відзначенні подій пов'язаних з життям та творчістю Лесі Українки наша участь не обмежується змаганнями. Щороку в своїх заходах ми плануємо поширювати відомості про життя та творчість нашої славетної землячки. З цією метою в радіоаматорських ЗМІ України та за кордоном розповсюджуємо інформацію про диплом “Лісова пісня”, проводимо спортивно-екологічні радіоекспедиції. Немало в цьому напрямку уже зроблено. Так в липні минулого року  вперше урочище Нечимне було представлено в радіоефірі та встановлені радіозв'язки з радіоаматорами Польщі, Естонії, Угорщини, Росії, Румунії, Чехії, Словаччини і звичайно,  в більшості, з українцями. А в липні цього року з подання  представника-координатора української національної програми “Українська флора і фауна”, нашої колеги Наталії Грицюк, урочище зареєстровано як “Ландшафтний заказник загальнодержавного значення «Нечимне»” та присвоєно референцію URFF-139. І нині,  членами колективної аматорської радіостанції при Ковельській міській станції юних техніків готується апаратура для участі в черговій радіоекспедиції в урочище Нечимне. Цей захід  присвячують пам'яті творця “Лісової пісні”,  геніальної поетеси Лесі Українки.

(1) http://ur6gwz.at.ua/polozvenia/2013/PLAN_UDCPO_2013.htm
(2) http://ur6gwz.at.ua/rezult_sor/2013/REZ_LU_6.03.13.htm
(3) http://lrv.net.ua/awards/forest-song.html

(4) Сертифікат за участь в змаганнях


Вл. кореспондент

 

Вітаємо іменинників!

04.12.1937 UR3PAW Архип Павлович Гапонюк
05.12.1988 UR3PFB Олександр Козачук
08.12.1949 UT4PR Микола Олександрович Пашкевич
09.12.1962 UR0PA Віктор Головійчук
10.12.1946 UR3PB Микола Пожар
15.12.1955 UT5PY Вiталiй Гончарук
19.12.1989 UR3PHP Роман Коваль
27.12.1995 UR3PCC Ілля Денисевич

WEB SDR
Форум ЛРВ