Сторінок: [1]
Друк
Автор Тема: HAM_FEST_2015  (Прочитано 16938 раз)
UT4PR
Постійний користувач
***
Offline Offline

Повідомлень: 50


Перегляд профілю Email
« : 24 Травня 2015, 06:51:17 »

Шановні колеги!
Настала пора обговорити можливість нашої зустрічі на СВІТЯЗІ в 2015 році!
Є пропозиція вперше здибатись на свято День Конституції, День рибалки та День Молоді!
Отже, Іван Федосійович запрошує на 26, 27, 28 червня 2015.
Орієнтуючись на досвід минулого року пропоную програму:
В програмі фестивалю:
- робота home call/p, репрезентуючи URDA: VO-20, URFF-022 та озеро Світязь (ULKA-045) на КХ та УКХ діапазонах;
- спортивно-технічна конференція;
- знайомство з Шацькими озерами та "Шацьким національним парком";
- юшка при “вечірній ватрі”.
Вартість проживання (уточнюється!?).
Є місце для розгортання наметів та паркування автотранспорту.

Додаткову інформацію можна отримати на
- TFC ЛРВ 3,603 MHz о 08.30 укр щонеділі, а також постійно на частоті 145,400 MHz
- тел. 0974974517 Іван Федосійович UT1PF

До зустрічі на HAMFEST "Світязь-2015"

Прошу Ваші побажання.

73!   Микола    UT4PR
Записаний
UT1PG
Адміністратор
Ветеран
*****
Offline Offline

Повідомлень: 304



Перегляд профілю WWW
« Відповідь #1 : 24 Травня 2015, 06:55:34 »

Уточнили вартість проживання - 60 грн ліжко-ніч
Записаний
ur3phg
Користувач
**
Offline Offline

Повідомлень: 38



Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 10 Червня 2015, 17:46:31 »

Особисто я планую бути. Навіть мінятимусь змінами. Поляки теж отримали наше запрошення і розмістили у себе на сайті http://ot20.pzk.org.pl/news.php?readmore=1150
Шановні колеги, підримайте фестиваль радіоамоторів. Якщо ви таки ще поділяєте це хоббі
Записаний
ur3pgw
Користувач
**
Offline Offline

Повідомлень: 29


Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 11 Червня 2015, 18:55:36 »

Шановні колеги!
Пропоную реально зібратися на Світязі максимально можливим складом.
Не дивлячись на проблеми сьогодення, я вважаю треба все таки зустрічатись і в відносно неформальній обстановці на Хамфестах.
Я планую, якщо нічого не зміниться по роботі чи особистих обставинах, бути на Хамфесті разом із старшим сином. Був би дуже радий побачитись та поспілкуватись з колегами та по можливості провести кілька десятків зв'язків з urff-022.
До зустрічі на HAMFEST «Світязь-2015»
Записаний
UT4PZ
Старожило
****
Offline Offline

Повідомлень: 215


Перегляд профілю Email
« Відповідь #4 : 19 Червня 2015, 16:29:23 »

Якщо погода не покращиться, не зможу бути присутнім.
Спочатку планувалось приїхати на хамфест теж з дітьми, щоб сумістити з відпочинком.
Але прогноз 8-9 тепла вночі і 18-19 вдень це прохолодно для купання.
Вибачайте. Можу дозволити собі і сім"ї одну поїздку в сезон, тому чекатиму кращої погоди.
73!
Записаний
UT5PP
Постійний користувач
***
Offline Offline

Повідомлень: 94


VLAD


Перегляд профілю Email
« Відповідь #5 : 20 Червня 2015, 11:27:38 »

Тим більше квитки здорово подорожчали. З Ковеля до Світязя один квиток 41.20.Мені з сімєю приїхати , як планував, більше 100 грн тільки дорога в одну сторону виходить Зараз думаю, хоча діти просяться поїхати
Записаний
UT1PG
Адміністратор
Ветеран
*****
Offline Offline

Повідомлень: 304



Перегляд профілю WWW
« Відповідь #6 : 20 Червня 2015, 11:50:48 »

Богдан розглядає варіант їхати дизелем Ковель-Ягодин, а в Любомлі пересісти на автобус. Вийде мабуть дешевше... Ми також думаємо над цим варіантом
Записаний
UT5PP
Постійний користувач
***
Offline Offline

Повідомлень: 94


VLAD


Перегляд профілю Email
« Відповідь #7 : 20 Червня 2015, 13:00:33 »

З Любомля торхи дешевше буде. На одного ціна 18.70 , майже 19грн
Записаний
UT1PG
Адміністратор
Ветеран
*****
Offline Offline

Повідомлень: 304



Перегляд профілю WWW
« Відповідь #8 : 25 Червня 2015, 05:49:31 »

Ковельчани (ті що зголосились) відправляються в п’ятницю з самого ранку двома групами.
Перша група прямим автобусом до Світязя, друга дизель поїздом Ковель-Ягодин до Любомля, там пересідають на автобус до Світязя
Записаний
UT1PG
Адміністратор
Ветеран
*****
Offline Offline

Повідомлень: 304



Перегляд профілю WWW
« Відповідь #9 : 30 Червня 2015, 17:01:30 »

HAMFEST закінчився. Людей було біля трьох десятків. Хтось був усі три дні, хтось приїхав на суботу-неділю...
Перші фото дивіться на http://lrv.net.ua/hamfest/hamfest-2015.html
Записаний
ur3phg
Користувач
**
Offline Offline

Повідомлень: 38



Перегляд профілю
« Відповідь #10 : 30 Червня 2015, 18:46:08 »

Фестиваль таки відбувся. До останнього дня президент не знав точної кількості учасників. На форумі лише п'ятеро людей лишило повідомлення про свій приїзд. Знову та сама байка : збираємось якнебудь, збираємось абияк. Знову ці неузгодження з кухнею. Три дні лише я чергувала і мила посуд. Продукти доставлялись хаотично так що меню було передбачити складно. А зауваження ,що суп пересолений чи комусь не вистачає тарілки просто вже були останньою краплею. Рятували друзі з FTC ( і допомогою , і порадами). Через відсутність чіткої програми фесту ( по днях і по годинах) виникало багато заминок. Як от де взяти харчів для дітей , змагання на УКВ о 23 годині. А хто залишився поспілкуватись з поляками? Іноземці через кордон проїжджали і черги вистоювали на митниці , а радіоаматори Волині озера давно не бачили))) Супер! Знову показали своє виховання. Сумніваюсь, що вони будуть наступного року.
Президент не в змозі взяти таку кількість клопотів , отож навчіться самі організовуватись ( хоча б своїми групами) , тарити харчі , визначати кухарів і чергових. І тоді фестиваль буде для всіх відпочинком , а не полем ударної праці. Щодо мене  останній раз я їздила на хамфест.
Записаний
UT5PP
Постійний користувач
***
Offline Offline

Повідомлень: 94


VLAD


Перегляд профілю Email
« Відповідь #11 : 01 Липня 2015, 09:48:21 »

Наталка! Не переживай.Завжди так було.Люди на відпочинок приїжають а не на міроприємство. А от що ти суп пересолюєш ,то це вже серйозно,бо якщо поглянути на фотки з фесту , стає цілком зрозуміло,чому суп пересолений. Усміхнений Усміхнений Сміюся Але не переживай бож для молодої закоханої дівчини пересолений суп - нормальне явище.  Усміхнений Усміхнений Усміхнений Усміхнений
« Останнє редагування: 01 Липня 2015, 09:50:04 від UT5PP » Записаний
UT1PG
Адміністратор
Ветеран
*****
Offline Offline

Повідомлень: 304



Перегляд профілю WWW
« Відповідь #12 : 01 Липня 2015, 13:29:04 »

1. Якщо люди приїхали на відпочинок, то нехай свіжим повітрям і харчуються, а не з претензіями ідуть до Наташи щоб типу накрила на стіл.
2. Суп був пересолений через те що одним з інгридієнтів були сухі брикети (а спецій як відомо пхають туди багатенько).
3. З фотками взагалі цирк, крім нас ніхто нічого не фоткав (принаймі мені фоток ніхто не висилав). Якщо помітили, навіть загальної фоткі немає...
Записаний
UZ5DX, US-P-169, ex UU1AZ
Користувач
**
Offline Offline

Повідомлень: 35


UZ5DX


Перегляд профілю WWW
« Відповідь #13 : 01 Липня 2015, 19:26:37 »

Другий рік поспіль прийшлося вибирати поміж Світязем та Фрідріхсхафеном.
Останній знову взяв верх.
Радий, що ви змогли зібратися.  Усміхнений
Спробую іншого разу.
Записаний

73! de UZ5DX
UT1PG
Адміністратор
Ветеран
*****
Offline Offline

Повідомлень: 304



Перегляд профілю WWW
« Відповідь #14 : 05 Липня 2015, 08:56:52 »

Список учасників:
UT1PQ, UR3PGM, UR3PFB, UT5PR, UR5PM, UT4PP, UR3PD, UR3PHS, UR3PGW, UR3PI, UR3PER, UR3PCF, UT1PG, UR3PHG, UT1PX, UR3PB, UT1PF, UT4PR, UR3PF, USP-455, USP-456, SP8NTH, SP8FNB, плюс багато людей були з сім’єю та друзями...
Записаний
Сторінок: [1]
Друк
Перейти в: