Сторінок: [1]
Друк
Автор Тема: Чемпіонат України з радіозв’язку на КХ 2013  (Прочитано 4379 раз)
UT4PZ
Старожило
****
Offline Offline

Повідомлень: 215


Перегляд профілю Email
« : 05 Лютого 2013, 01:56:27 »

З положенням Чемпіонату можна ознайомитись ось тут:

http://hfdx.at.ua/load/polozhenija_o_sorevnovanijakh/polozhenija/polozhenie_o_chempionatakh_ukrainy_po_radiosvjazi_na_kv_2013_g/12-1-0-209

...також на офіційному сайті ЛРУ, приводити повністю його тут не бачу особливої потреби, натомість хотілося б акцентувати увагу на декількох моментах і взнати думку потенційних його учасників від Волинської області.
   
   Отже, позитивні моменти:
   - нарешті телефонний тур не співпадає з Пасхою  Усміхнений
   - для категорій SINGLE OP ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ :- Використання технології - один оператор два прийомопередавача (SO2R)
     (досить демократичне і важливе рішення, хоча варто було б створити окрему залікову групу для цих операторів)
   - не знайшов також обовязкової вимоги для претендентів на призові місця вести аудіозапис своєї роботи та вказувати
     точну частоту.

   Що залишилось із старого положення або не враховано взагалі:
   - не підводиться залік серед клубів. Як сказано в положенні: Змагання особисто-командні.Склад команди - дві
     колективні та вісім індивідуальних АРС
   - час проведення змагань... ні, я розумію що всі ми трохи схиблені на радіо, але кричати в в мікрофон серед ночі...
   - якщо в попередньому році для стоватників хоча б робили помітку LP, то тепер і цього не буде, про окрему категорію
     мова взагалі не йде, ...чемпіони змагаються
   - ...список можна продовжити, але сенс не в цьому. Змагання є, організатори бачать їх саме такими, роблять шмат
     роботи по їх організації і фінансуванню, і треба віддати їм належне.

   Тепер по суті. Як видно з положення змагання особисто-командні. За особистих говорити не будем, кожен сам вирішить
 працювати йому чи ні. Обязаловки тут ніякої бути неможе. А ось команду сформувати, вісім індивідуалів і дві колективки
 було б цікаво. На ТЕЛЕГРАФНИЙ тур. Результат вирішального значення не матиме. Головне щоб був повний склад. 8-9 не
 проходить. Іншої мотивації працювати в Чемпіонаті для себе не бачу.
   Отже, формуєм команду? Візьму на себе зухвалість назвати позивні тих хто потенційно може виступити:
          UR4PWC
          UR4PWL

          US1PM
          UT5PY
          UR5PG
          UT5PQ
          UT2PL
          UR3PA
          UR3PGS
          UT2PX
          US9PA
          ...когось забув?  Усміхнений
 Потрібна інформація від кожного про готовність чи неготовність прийняти участь у цій нашій акції. Бажано повідомити
 тут або мені телефоном, можна на круглому столі. Ще раз повторюсь, обязаловки ніякої нема. З іншого боку, якщо не
 набирається 10, тоді все - відбій. Кожен сам за себе.

   73!
   
Записаний
UT5PQ
Новачок
*
Offline Offline

Повідомлень: 7


Перегляд профілю Email
« Відповідь #1 : 05 Лютого 2013, 21:21:05 »

Завжди  готовий!  Але не знаю  буду  вдома чи  на роботі!
Записаний
UT4PZ
Старожило
****
Offline Offline

Повідомлень: 215


Перегляд профілю Email
« Відповідь #2 : 11 Лютого 2013, 21:19:19 »

Завжди  готовий!
О!... це по нашому!
Але не знаю  буду  вдома чи  на роботі!
... ні ну звичайно краще на роботі,
що там у тебе дома, UW3DI, а на роботі - Р-140!, та ще й не одна  Сміюся
Записаний
UT4PZ
Старожило
****
Offline Offline

Повідомлень: 215


Перегляд профілю Email
« Відповідь #3 : 11 Лютого 2013, 21:46:29 »

Ну що,... дякую усім за відповіді на мої меседжі та телефонні дзвінки.
Мені самому не вірилось, але у нас таки набирається вісім індивідуалів що планують прийняти участь в телеграфному Чемпіонаті. UR4PWL Микола, тебе тільки не запитав, мабуть тому що ваша колективка із року в рік працює в цих змаганнях і впевнений докладете усіх зусиль щоб попрацювати і зараз. На UR4PWC ми теж готуємось.

Всім 73! і до зустрічі в тесті.

Записаний
UT4PZ
Старожило
****
Offline Offline

Повідомлень: 215


Перегляд профілю Email
« Відповідь #4 : 11 Березня 2013, 08:51:48 »

Телеграфний чемпіонат відбувся. Команда Волині виступила у складі:

UR4PWL
UR4PWC

UT2PL
UR5PG
UT5PQ
UT1PO
UT5PY
UT4PZ
US9PA
UT5UDX/A  Підморгую Сергій Ребров, працював з м.Луцька.

UT4PZ QRV тільки на 80 метрів, 198 QSO.
UR4PWC - 161 QSO.

Будем чекати результатів.
Всім 73!
Євген UT4PZ.
Записаний
UT2PX
Новачок
*
Offline Offline

Повідомлень: 24


Перегляд профілю Email
« Відповідь #5 : 11 Березня 2013, 11:05:29 »

UT5UDX/A - Сергій Ребров подякував всім Волинянам за проведені QSO у Чемпіонаті України з радіозв'язку на КХ CW 2013 (не очікував, що з Волині може працювати стільки станцій у Чемпіонаті).  Усміхнений

Сергій працював на 160м та 80м і був приємно здивований, чистотою та якістю прийому на цих діапазонах в нашому регіоні.

Total 304 QSO.

Загальний результат та фото виложу пізніше...

73! GL!
З повагою Андрій - UT2PX
« Останнє редагування: 11 Березня 2013, 11:36:39 від UT2PX » Записаний

73! GL!
Андрій - UT2PX

UDXA Mix
UDXA 160m Mix
5B UDXA Mix
UDXA Challenge Mix
W6C Mix; W6C 160m Mix; 5B W6C Mix
UT4PZ
Старожило
****
Offline Offline

Повідомлень: 215


Перегляд профілю Email
« Відповідь #6 : 24 Травня 2013, 17:27:53 »

... ну що, підведено підсумки Чемпіонатів України із радіозвязку на КХ у видах CW, SSB, RTTY.
   Мені дуже приємно бачити в результатах телеграфного туру 10 учасників від Волині, а саме:
UT5UDX/A (ur4pwj & ut2px team), US9PA, UT4PZ , UT2PL , UR5PG , UT5PQ , UT5PY , UR4PWC , UR4PWL, UT1PO. Ми посіли 12-е
командне місце серед областей України. Спасибі всім хто доклав своїх зусиль до цього результату.
І насправді не стільки важливо яке ми місце посіли, скільки те, що у нас на Волині ще є команда
телеграфістів, справжніх контестменів.
   Андрій, UT2PX, повір, тобі в телефонному турі не було рівних. Ти кращий. Я з дому спостерігав за твоєю роботою за допомогою компютера і віддаленого SDR. Друге!!! місце в Україні на діапазоні 3,5 МГц серед 97 учасників у цьому заліку - відмінний результат! Так тримати! З проходженням обовязково іще пощастить, і перше місце твоє.
   Радує те, що в радіотелетайпному турі Волинь теж не остання. Завдяки активній участі UT4PR , UT5PQ , UR3PHP. 17 -е командне місце. Із заходу України завжди було важко змагатись з іншими регіонами, тим паче в RTTY...  це вже тема для іншої розмови.
   Всім бажаю покращити свої результати в наступному році.
   73!
Записаний
Сторінок: [1]
Друк
Перейти в: