Сторінок: 1 [2]
Друк
Автор Тема: Ліга радіоаматорів Волині - 25 років  (Прочитано 11827 раз)
UT4PZ
Старожило
****
Offline Offline

Повідомлень: 215


Перегляд профілю Email
« Відповідь #15 : 02 Вересня 2017, 18:57:04 »

За сьогодні +250 QSO, 30CW, 40CW, 80SSB+CW.
Ось список (частина) отриманих карток в e-QSL



Видно що у багатьох по 2-3 qso з EO25PZ. Відчувається що слідкують за кластером. Значить є інтерес. Потрібно нам поактивніше вмикатись, дати колегам очки на наш диплом.
73!
Записаний
UT1PG
Адміністратор
Ветеран
*****
Offline Offline

Повідомлень: 304



Перегляд профілю WWW
« Відповідь #16 : 15 Вересня 2017, 17:08:59 »

Всім добрий день.
Надруковано 2 тис. QSL карток для спс. Думаю в жовтні на зборах роздам всім хто працює







По видачі диплому, станом на 15.09.2017 видано дев'ять дипломів. Список оновлюється тут http://lrv.net.ua/awards/varl25.html
По отриманим заявкам хочеться відмітити наступні позивні: EO25P, EO25PZ, EO25PG, EO25PWL, UR4PWC, EN7P - саме ці позивні найчастіше зустрічаються в заявках.
Працюємо далі...
Записаний
UR3PA
Новачок
*
Offline Offline

Повідомлень: 6


Перегляд профілю Email
« Відповідь #17 : 16 Жовтня 2017, 10:06:39 »

Доброго дня Володимир. Цікавить питання перевірки зв"язків у заявках та чи надсилати тобі LOG ?

Сергій UR3PA
Записаний
UT1PG
Адміністратор
Ветеран
*****
Offline Offline

Повідомлень: 304



Перегляд профілю WWW
« Відповідь #18 : 17 Жовтня 2017, 06:10:59 »

Добрий день. Логі я не збираю. Дипломи видаю по принципу "порядності" радіоаматорів. Відсіювати буду заявки де вказані неіснуючі позивні. Якщо є пропозиція збирати всі журнали і перевіряти, я не проти. Станом на сьогодні видано 24 диплома.
По ювілейних позивних, відчувається активність всіх колег окрім Луцька. Надіюсь до кінця року і вони активніше нас підтримають.
Записаний
UT1PG
Адміністратор
Ветеран
*****
Offline Offline

Повідомлень: 304



Перегляд профілю WWW
« Відповідь #19 : 28 Жовтня 2017, 18:30:23 »

Видно що у багатьох по 2-3 qso з EO25PZ. Відчувається що слідкують за кластером. Значить є інтерес. Потрібно нам поактивніше вмикатись, дати колегам очки на наш диплом.
73!

Всім доброго дня. В першу чергу хочу подякувати Євгену за активну роботу. Деякі заявки практично з двома позивними PZ & PWC  Усміхнений Різні бенди, різні моди - значить дійсно люди слідкують і цікавляться нами.



Але паралельно з цим хочу відмітити що є заявки де зустрічаються звичайні QSO протягом року. Це приємно.



Працюємо далі...
Записаний
Сторінок: 1 [2]
Друк
Перейти в: