Сторінок: [1] 2
Друк
Автор Тема: Покращення сайту ЛРВ  (Прочитано 21219 раз)
UT1PG
Адміністратор
Ветеран
*****
Offline Offline

Повідомлень: 304



Перегляд профілю WWW
« : 05 Лютого 2012, 10:20:31 »

Всім доброго дня. Пропоную в даній темі розповісти про свої побажання щодо покращення сайту ЛРВ http://lrv.net.ua
Записаний
UT4PZ
Старожило
****
Offline Offline

Повідомлень: 215


Перегляд профілю Email
« Відповідь #1 : 22 Квітня 2012, 06:05:06 »

Бачу тепер новини перенесені на стартову сторінку, на мою думку так краще.
Записаний
UT5PP
Постійний користувач
***
Offline Offline

Повідомлень: 94


VLAD


Перегляд профілю Email
« Відповідь #2 : 22 Квітня 2012, 19:29:18 »

Ну все правильно! Кожен сайт повинен починатись з новин, але знову ж таки, Володя оприділись
що ти наповнюєш новинами більше - сайт чи форум в вигляді відкритих тем, які всерівно ніхто не обговорює?
Форум наш в такому вигляді , в якому він є зараз нікому не потрібний, а тому в мене пропозиція закрити форум і залишити
тільки сайт ЛРВ. З Волинських радіоаматорів тут всерівно майже ніхто не буває та ніхто не спілкується.
 Ніхто не обговорює ніяких тем. Пропоную закрити форум ЛРВ!!!!
 
 
« Останнє редагування: 23 Квітня 2012, 22:10:40 від UT5PP » Записаний
UT1PG
Адміністратор
Ветеран
*****
Offline Offline

Повідомлень: 304



Перегляд профілю WWW
« Відповідь #3 : 02 Травня 2012, 09:21:11 »

Всім привіт. Прошу переглянути сторінку з експедиціями http://lrv.net.ua/pedition.html . В кого є якісь доповнення пишіть мені
Записаний
UT4PR
Постійний користувач
***
Offline Offline

Повідомлень: 50


Перегляд профілю Email
« Відповідь #4 : 05 Травня 2012, 16:29:01 »

Прочитав.
Добре що наповнюєш інфо.
Лови мою писанину на тему Черемського зап-ка.
А також  фото.

73!  Микола
Записаний
ur3phg
Користувач
**
Offline Offline

Повідомлень: 38



Перегляд профілю
« Відповідь #5 : 08 Травня 2012, 16:34:18 »

Доброго дня! Хочу поцікавитися у адміна чому на сайті зникли списки радіоаматорів Волині, немає списку тих хто сплатив внески на 2012 рік. Найгірше те, що немає   елементарного плану заходів ЛРВ, адже в минулих роках це все було. На більшасті обласних відділеннях і клубних сайтах є і списки і плани заходів і елементарна клубна інфо.
Скажеш про закон охорони особистих даних? То я тобі відповім, що щоб його застосувати, кожен  в присутності представника влади повинен заповнити велику анкету і посвідчити це все своїм підписом, при цьому вказуючи певні додатки з цього закону. Отже, радіоаматори Волині, хтось виконував таку процедуру? Ні? Значить ви не знаєте як легітимно застосовуються правові акти! Чому наш президент не повідомив про вступ цього закону в дії і не зібрав анкети від кожного з нас?
Доречі, наші списки розміщені на сайті UARLL? А у нас пусто? Це що жарт? Чи однобічне виконання законів? То нехай і куди повідомлять, щоб зняли наші списки. І взагалі, давайте закриємо всю можливу інформ, яка стосується наших осіб. Щоб у всіх склалося враження, що ЛРВ існує тільки на папері
Записаний
UT1PG
Адміністратор
Ветеран
*****
Offline Offline

Повідомлень: 304



Перегляд профілю WWW
« Відповідь #6 : 08 Травня 2012, 16:50:49 »

Нарешті хтось помітив що на сайті немає списків. Висновок в мене такий що або просто ніхто не звертає на це увагу або воно просто нікому не треба. Спискі радіоаматорів я прибрав за наказом керівництва!!! А що стосується плану заходів - в мене його просто немає (минулорічний я звичайно убрав). Про список тих хто платить внески скажу так, в мене є список по всім областям але я його (Волинський) не розміщую на сайті по простій причині - я його не отримував і ніхто мені не говорив розміщувати його
Записаний
ur3pgv
Новачок
*
Offline Offline

Повідомлень: 9


Перегляд профілю Email
« Відповідь #7 : 14 Травня 2012, 09:44:45 »

Привіт всім! Прочитав дискусію з приводу розміщення списків радіоаматорів Волині на нашому сайт ???і! На мою думку список має бути. Проте якщо хтось не хоче щоб його дані фігурували на сайті той в праві вимагати видалити його із даного списку. Але із-за забаганки однієї людини видаляти увесь список не варто. Це особисто моя думка Сміюся
Записаний
UT4PZ
Старожило
****
Offline Offline

Повідомлень: 215


Перегляд профілю Email
« Відповідь #8 : 12 Червня 2012, 20:25:02 »

радіоаматори Волині, хтось виконував таку процедуру? Ні?


Так!  Підморгую   Зовсім недавно, називається "Згода на збір та обробку персональних даних"

в двох екземплярах, один для міської ради, другий для управління освіти.
Чому наш президент не повідомив про вступ цього закону в дії і не зібрав анкети від кожного з нас?

тут державні структури тільки починають ворушитись в цьому напрямку  Усміхнений
Спискі радіоаматорів я прибрав за наказом керівництва!!!

Мабуть все-таки тому що так вимагає новий закон...
На більшасті обласних відділеннях і клубних сайтах є і списки

...значить розміщена на свій страх і ризик.
Записаний
ur3phg
Користувач
**
Offline Offline

Повідомлень: 38



Перегляд профілю
« Відповідь #9 : 17 Червня 2012, 17:36:32 »

А давайте простіше віднесемось до питання про публікації списку. Мені не соромно бути радіоаматором своєї області  представляти Волинь і я вимагаю розмістити список з моїм прізвищем, навіть якщо і воно буде єдиним. А ще прізвища однодумців. Хай нас буде 10 чоловік. Але це не буде анонімна структура і нехай радіоаматори інших областей знають, що я є і як зі мною сконтактувати.
Записаний
UT1PG
Адміністратор
Ветеран
*****
Offline Offline

Повідомлень: 304



Перегляд профілю WWW
« Відповідь #10 : 17 Червня 2012, 20:11:37 »

А давайте простіше віднесемось до питання про публікації списку. Мені не соромно бути радіоаматором своєї області  представляти Волинь і я вимагаю розмістити список з моїм прізвищем, навіть якщо і воно буде єдиним. А ще прізвища однодумців. Хай нас буде 10 чоловік. Але це не буде анонімна структура і нехай радіоаматори інших областей знають, що я є і як зі мною сконтактувати.

Я з тобою згоден. Тут виходить така цікава річ, як на QRZ.COM і QRZ.RU разміщувати свою повну (з адресою) інформацію так всі згодні, а елементарний списочок з позивним, ПІБ та містом - це вже злочин Не зрозуміло  Я думаю якщо поіменно спитати всіх наших радіоаматорів чи хочуть вони бачити себе в списку на сайті - відповідь буде 90% за!
Записаний
UT4PZ
Старожило
****
Offline Offline

Повідомлень: 215


Перегляд профілю Email
« Відповідь #11 : 18 Червня 2012, 21:30:33 »

На qrz.com передбачена процедура реєстрації, дані заносяться індивідуально. Як правило. Можна подати дані за декількох своїх колег, за їх проханням.
На qrz.ru теж присутня процедура ідентифікації, пароль доступу пересилається е-майлом.
А чи можливо у нас на сайті зробити щось подібне? Надіюсь той факт що дані вносяться індивідуально не суперечитиме новому закону.
Записаний
UT1PG
Адміністратор
Ветеран
*****
Offline Offline

Повідомлень: 304



Перегляд профілю WWW
« Відповідь #12 : 19 Червня 2012, 09:32:38 »

Як інформація вноситься на qrz.com і qrz.ru я прекрасно знаю. Мене цікавить тепер таке, якщо кожен особисто вносить туди свої данні значить він не проти щоб його інфо знали всі. Чому тоді неможна розмістити загальний список на сайті? По логіці ніхто не проти (якщо дані вже є на інших сайтах).

А чи можливо у нас на сайті зробити щось подібне?

Можливо в наш час впринципі все. Питання в тому чи варто? Даю 95% що більшість реєструватись там не буде, а якщо і станеться диво то всерівно ніхто заходити на сайт як користувач не буде!!!!! (переконався по статистиці форуму). Тому говорю прямо - ніхто не буде робити в даний час нічого подібного. Можливо з часом можна буде щось подібне зробити, але тільки після того як більшість (а не три чоловіки, як зараз) почне проявляти ініціативу до форуму і сайту.

І ще одне, чи поширюється на нас як радіоаматорів які живуть мирно і спокійно працюють в ефірі це закон? В Статті 1 я вичитав на кого цей закон не поширюється. Ми случайно не вписуємось в цей перелік?
ЗАКОН УКРАЇНИ Про захист персональних даних
Стаття 1. Сфера дії Закону
Цей Закон регулює відносини, пов'язані із захистом персональних даних під час їх обробки.
Дія цього Закону не поширюється на діяльність зі створення баз персональних даних та обробки персональних даних у цих базах:
фізичною особою - виключно для непрофесійних особистих чи побутових потреб;
журналістом - у зв'язку з виконанням ним службових чи професійних обов'язків;
професійним творчим працівником - для здійснення творчої діяльності.

І тоді останнє, де саме в законі написано що ми розміщуючи список за згодою всіх хто є в ньому порушуємо даний закон? (я так і не можу цього зрозуміти).
Записаний
UT4PZ
Старожило
****
Offline Offline

Повідомлень: 215


Перегляд профілю Email
« Відповідь #13 : 19 Червня 2012, 13:44:55 »

   Володя, ми з тобою не можем на це відповісти, бо не є фахівцями у цій сфері. Я мав приватну розмову з US1PM на цю тему.
Повір мені, досвід у нього є щоб правильно оцінити ситуацію, прийняти рішення і бути за це відповідальним. Буде інший президент - буде приймати рішення на свій розсуд. І бути відповідальним.
   
Тому говорю прямо - ніхто не буде робити в даний час нічого подібного.
І правильно думаєш, я тебе підтримую. Просто із солідарності з Наташою, ну щоб вона не була там в списку одна, хотів зголоситись бути третім (чи другим)  Усміхнений
   Я якось простіше ставлюсь до наявності списку на сайті, в лице багатьох знаю  Усміхнений
Записаний
UT1PG
Адміністратор
Ветеран
*****
Offline Offline

Повідомлень: 304



Перегляд профілю WWW
« Відповідь #14 : 19 Червня 2012, 19:45:53 »

Просто із солідарності з Наташою, ну щоб вона не була там в списку одна, хотів зголоситись бути третім (чи другим)  Усміхнений
   Я якось простіше ставлюсь до наявності списку на сайті, в лице багатьох знаю  Усміхнений

Та не буду я розміщувати список з трьома (чи десятьма) радіоаматорами. Люди будуть дивитись на нас неправильно (по всій Волині так мало радіоаматорів). Якщо списку і бути то повним!!!
Записаний
Сторінок: [1] 2
Друк
Перейти в: