Сторінок: [1]
Друк
Автор Тема: Є питання...  (Прочитано 9228 раз)
UT4PZ
Старожило
****
Offline Offline

Повідомлень: 215


Перегляд профілю Email
« : 20 Грудня 2010, 17:40:01 »

В "цифрі" отримуєм рапорт 599, IMD: -24db  SN: 22db.
SN я так розумію, це відношення Signal/Noise ?
Чи все гаразд із параметром IMD в моєму випадку?



73! Євген
Записаний
UT4PZ
Старожило
****
Offline Offline

Повідомлень: 215


Перегляд профілю Email
« Відповідь #1 : 21 Січня 2011, 17:31:28 »

В нашому полку прибуло! UR3PFC Іван, Литовеж.

Записаний
ur3php
Постійний користувач
***
Offline Offline

Повідомлень: 81


Перегляд профілю Email
« Відповідь #2 : 24 Червня 2013, 22:03:27 »

В "цифрі" отримуєм рапорт 599, IMD: -24db  SN: 22db.
SN я так розумію, це відношення Signal/Noise ?
Чи все гаразд із параметром IMD в моєму випадку?



73! Євген


А взагалі коли в цифрі працюєш то хтось дивиться на той рапорт, який видає програма? Бо в мене наприклад завжди 599 статично та й все. 
Записаний
UT4PZ
Старожило
****
Offline Offline

Повідомлень: 215


Перегляд профілю Email
« Відповідь #3 : 26 Червня 2013, 14:51:10 »

Програма передасть так, як сформовано в макросі. Для прикладу, як це робить MixW. По замовчуванню вона передасть 599 якщо макрос містить рядок <RSTS>. Якщо-ж ми хочем кореспонденту передати інший рапорт, необхідно ДО передачі даного макросу в рядку апаратного журналу в полі RSTперед. вручну змінити 599 на 589 чи 459 і т.п.

А чи взагалі хтось дивиться на рапорт? Як хто. В цифрі більшу увагу звертають на IMD. Хоча й це ще не все. Часто можна спостерігати випадки коли IMD в нормі, а поряд з основним сигналом присутня так звана "гребінка" як результат перекачки сигналу або неправильних налаштувань компютера, трансивера.

73!
Записаний
ur3php
Постійний користувач
***
Offline Offline

Повідомлень: 81


Перегляд профілю Email
« Відповідь #4 : 26 Червня 2013, 15:13:09 »

Іншими словами 599 в цифрі це лише формальність і підтримка традиції.

Записаний
UT4PZ
Старожило
****
Offline Offline

Повідомлень: 215


Перегляд профілю Email
« Відповідь #5 : 26 Червня 2013, 15:46:36 »

Скоріше звичка а не традиція  Сміюся
В цифрі всетаки якості сигналу приділяється значна увага. Я поступаю наступним чином, якщо сигнал кореспондента нічим таким особливо поганим не виділяється з основної маси, даю рапорт 599, навіть коли параметр S rst(q)
нижче девятки. А якщо кореспондент своїм сигналом заважає іншим, після рапорту відкритим текстом передаю що є проблеми з сигналом. Взагалі це все кожен вирішує індивідуально. Основна маса передає 599 і не заморочується. Особливо в тестах, в 99,5% якщо у тебе з якістю все в нормі, отримаєш 599.
Записаний
UT5PP
Постійний користувач
***
Offline Offline

Повідомлень: 94


VLAD


Перегляд профілю Email
« Відповідь #6 : 27 Вересня 2013, 21:45:25 »

                                                                      Шановні колеги!
 Звичайно, я розумію що сьогодні не перше квітня, але те що я сьогодні побачив на uarl.com.ua   дає мені підстави говорити що сьогодні саме така дата                  http://www.uarl.com.ua/UkrCallBook/Main.php?calls=UT1PO&en.x=1&ru.y=1
 Може мені хтось підкаже як цей прикол розуміти?  Хотілось би побачити авторитетну думку самого Сергія UT1PO
« Останнє редагування: 28 Вересня 2013, 20:04:23 від UT5PP » Записаний
UT1PG
Адміністратор
Ветеран
*****
Offline Offline

Повідомлень: 304



Перегляд профілю WWW
« Відповідь #7 : 28 Вересня 2013, 05:15:01 »

                                                                     Шановні колеги!
 Звичайно я розумію що сьогодні не перше квітня, але те що я сьогодні побачив на uarl.com.ua   дає мені підстави говорити що сьогодні саме така дата                  http://www.uarl.com.ua/UkrCallBook/Main.php?calls=UT1PO&en.x=1&ru.y=1
 Може мені хтось підкаже як цей прикол розуміти?  Хотілось би побачити авторитетну думку самого Сергія UT1PO

Жах. Чим далі тим менше хочу заходити на даний сайт.....
Записаний
UT4PZ
Старожило
****
Offline Offline

Повідомлень: 215


Перегляд профілю Email
« Відповідь #8 : 28 Вересня 2013, 09:31:31 »

 а тим часом "ех" SP3QFV активно працює в ефірі. Може йому сказати що він уже ЕХ?
Записаний
UT1PG
Адміністратор
Ветеран
*****
Offline Offline

Повідомлень: 304



Перегляд профілю WWW
« Відповідь #9 : 29 Вересня 2013, 05:11:06 »

Вчора ввечері написав розробнику і адміну даного колбука. Він переглянув і видалив той "брєд"
Записаний
UT4PZ
Старожило
****
Offline Offline

Повідомлень: 215


Перегляд профілю Email
« Відповідь #10 : 01 Жовтня 2013, 08:34:01 »

З URDA дипломною програмою теж якось все цікаво. Допустим обєднали два райони в один, або ліквідували. І по області зїжджає уся номерація, ну наприклад, було так:

 
стало


І так не по одній області.
Як вам такий розвиток подій, сьогодні Нововолинськ VO-15. На завтра адміністративний розподіл змінився, і нам кажуть - тепер ви - VO-16, а VO-15 буде м.Ковель. Нормально?
І все заради того щоб зберегти послідовну нумерацію в списку районів по алфавіту.
А карточки надруковані... і в інтернеті твої реквізити розкидані повсюди, всіх не виловиш щоб поміняти інформацію...
Неправильно якось усе це.
Записаний
UT1PG
Адміністратор
Ветеран
*****
Offline Offline

Повідомлень: 304



Перегляд профілю WWW
« Відповідь #11 : 01 Жовтня 2013, 17:53:38 »

А в якому році відбулися зміни в номерації районів? В мене список з 2005 року, сьогодні передивлявся на сайті http://uarl.com.ua/urda/ здається все поки що без змін.
Записаний
UT4PZ
Старожило
****
Offline Offline

Повідомлень: 215


Перегляд профілю Email
« Відповідь #12 : 02 Жовтня 2013, 12:03:34 »

список один з перших, в 2005 році я отримав диплом УРДА за 200 адмінрайонів, десь рік збирав...значить року так 2004-го а то й раніше.
У ньому відсутні ще були донецькі райони з DO-54 до DO-63. Можу прикріпити його сюди, але він уже не актуальний і не знаю як це зробити  Засмучений
Записаний
Сторінок: [1]
Друк
Перейти в: