SMF включає в себе потужний інструмент пошуку, знаючи як використовувати його - це потужний ключ до вдалого пошуку результатів!

 1. Почати Пошук
 2. Синтаксис
  1. Маркування Цитат
 3. Простий або Розширений?
  1. Простий Пошук
  2. Розширений Пошук

Почати Пошук

Використовуючи на форумі SMF тему оформлення за замовчуванням (або похідну від неї), буде два прості поля Пошук (і знизу текстове посилання Розширений пошук) у звернутій області, яка нагорі і вибір Пошуку з головного меню. У крайньому випадку, вибір Пошуку з головного меню відкриє сторінку розширеного пошуку.

Синтаксис

Ви можете надрукувати шукану комбінацію знаків, для пошуку цитат , які робить Ваш пошук дійсно потужним:

Маркування Цитат

Набравши в рядку пошуку simple machines форум Ви одержите результати отримуючі будь-які із цих трьох слів, але, виділивши подвійними лапками шукані слова (ie "simple machines форум") Ви одержите результат із цілою фразою.

Простий або Розширений?

Простий Пошук

Для використання простого пошуку (якщо дозволено), основний синтаксис виділений вище і це все, що Вам потрібно знати. Але Ви також повинні знати, що інструментом пошуку можна шукати будь-які повідомлення за останні 9999 днів (що більше 27 років)! Так що візьміть під контроль Ваш пошук, Ви повинні використати особливості розширеного пошуку.

Розширений Пошук

Панель розширеного пошуку має багато розділів і підрозділів для зручності користувачів у вузькому пошуку. Основні компоненти:

+  Назва форуму
|- +  Пошук
Встановити параметри пошуку
Шукати:   по користувачам:
     
 
Властивості: Вік повідомлень:


Між і днів.
Результати пошуку:

Виберіте розділ для пошуку, або шукати скрізь:

Назва категорії

 • Деякі форуми показують меню на верху в горизонтальному виді для економії місця.
 • У дійсності є три варіанти використання пошуку Використовуючі всі слова і Використовуючі будь-які слова будуть доступні з меню,яке випадає, і "Використовуючи фразу"*групові символи -і> доступні як описано це вище.
 • За замовчуванням * у полі для пошуку користувачів груповий символ позначає будь-якого користувача. Будь ласка, зверніть увагу, поки Ви не заміните це будь-яким одним ім'ям користувача для більш певного пошуку в дійсності неможливо буде знайти повідомлення від інших користувачів, як це відбувається при використанні групового символу.
 • Показувати результати, як повідомлення виводити повні повідомлення Використовуючі знадені слова (з посиланням відповіді) замість звичайного посилання, природно сторінок з результатами буде набагато більше.
 • Вік повідомлення встановлює мінімальний і максимальний вік повідомлень для пошуку.
 • Вибрати розділ для пошуку забезпечує Вас іншою утилітою, яка дозволяє звузити місце пошуку, за замовчуванням пошук робиться 'скрізь' (скрізь по форуму, по всіх категоріях куди Ви маєте доступ).
 • Кнопка Пошук приводить все в дію