Профіль у темі оформлення звичайно складається з єдиної панелі з додатковим меню ліворуч, щоб забезпечити перехід по всіх настроюваннях Вашого профілю. Будь ласка, зверніть увагу, тому SMF форум може бути настроєний Адміністраторами з різними особливостями і правами користувача, опис тут є звичайним, а не категоричним.

Для редагування Вашого профілю, виберете Профіль з головного меню або, натиснувши на Ваше ім'я користувача. Ви також можете переглянути (але не редагувати) профілі інших користувачів, натиснувши на їхнє ім'я.

 1. Інформація звичайно доступна всім Користувачам
  1. Інформація профілю
 2. Настроювання Звичайно Доступні Власникам Профілю
  1. Змінити профіль
  2. Дії
 3. Настроювання Звичайно Доступні Адміністраторам
  1. Інформація профілю
  2. Змінити профіль
  3. Дії

Інформація звичайно доступна всім Користувачам

Інформація профілю

  Ім'я користувача: Реальне ім'я користувача Аватар/Підпис під аватаром
Ім'я: Відображуване ім'я користувача
Повідомлень: Кількість повідомлень користувача
Статус: Група користувача
Дата реєстрації: Дата і час реєстрації
Останній візит: Дата і час останнього візиту

ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Email: member@their.address
Вебсайт:
Поточний статус: Online Online

Стать:
Вік: N/A
Розташування:
Час: Поточна дата і час користувача, часова зона
Мова:

Підпис:


Додаткова Інформація:
Відправити користувачеві особисте повідомлення.

Показати повідомлення користувача.
Показати загальну статистику користувача. • Це Основна інформація звичайно тут відображена не повністю, але це перша сторінка, яку Ви бачите коли редагуєте свій профіль.
 • Користувачі можуть приховувати свою email адресу і/або online статус.
 • Поля залишені тут порожніми не заповнені за замовчуванням тому Ви повинні відредагувати Ваш профіль якщо Ви хочете відобразити цю інформацію.
 • Ви можете відправити власникові профілю Особисте Повідомлення , натисвши на Поточний Статус On/Offline Іконку або на посилання нижче з Додаткової Інформації.
 • Показати повідомлення користувача відображає повний список повідомлень користувача.
 • Показати загальну статистику користувача відображає статистику про користувача, про проведений час в online і його активність.

Настроювання Звичайно Доступні Власникам Профілю

У той час як Загальна інформація, що показаао вище, також як Відобразити Повідомлення і Відобразити Статистику посилання є фактично дублюючими, власники профілів мають можливість керувати своїми власними профілями:

Змінити профіль

 • Настроювання Облікового Запису дозволяють Вам змінювати Ваше відображуване ім'я (Ваше Реальне ім'я або відображуване ім'я можуть бути змінені тільки Адміністратором), вибір мови (якщо Адміністратор форуму встановив альтернативні мовні пакети), email і пароль.
 • Інформація Профілю на Форумі дозволяє Вам вводити персональні дані такі як: стать, дата народження, місцерозташування, вебсайт і месенджери контактну інформацію. Також Ви можете ввести Ваш підпис під аватаром, підпис і вибрати аватар (особисте зображення) зі списку (якщо надано Адміністратором форуму), або посилання на Ваш власний аватар в Інтернеті.
 • Зовнішній вигляд форуму дозволяє Вам вибирати Ваші власні теми оформлення (скіни форуму), Часову зону та формат і багато інших особистих настроювань зовнішнього вигляду. Зверніть увагу, що обраний пункт меню виділений жирним шрифтом:
Профіль Користувача
Загальна Інформація
Показати Статистику
Перегляд Повідомлень

Змінити Профіль
Настроювання Облікового Запису
Інформація Профілю
Зовнішній Вигляд Форуму
Повідомлення і Email
Настроювання Особистих Повідомлень

Дії
Видалити Обліковий Запис

   Редагувати Профіль

На цій сторінці Ви можете змінити настроювання зовнішнього вигляду форуму.

Поточна тема оформлення: Тема оформлення за замовчуванням (змінити)

Формат відображення часу:
Допомога Формат відображення дати .

Часовий пояс:
Кількість годин +/- відносно часу сервера (Грінвіча).

(Поточний час форуму повинен відображатися тут.)


Показувати опис розділу всередині самого розділу.
Показувати підрозділи на кожній сторінці головного розділу.
Не показувати аватари інших користувачів.
Не показувати підпис інших користувачів.
Повертатися в тему після відповіді.
Показувати нові повідомлення зверху.
Показувати нові особисті повідомлення зверху.
Перший день тижня в календарі:
Форма швидкої відповіді:
Показувати функції швидкого модерування 
 • Повідомлення і Email дозволяє Вам вибирати особисті настроювання для повідомлень (повідомлення про нові теми/відповіді) і список будь-яких повідомлень, який у Вас є.
 • Настроювання Особистих Повідомлень дозволяють Вас встановити до списку ігнорування (чорний список) для Особистих Повідомлень, для запиту повідомлення про нові Особисті Повідомлення по email і збереження копій Ваших вихідних Повідомлень за замовчуванням.

Дії

 • Видалити цей обліковий запис робіть те, що написано! Так є запит на видалення, але все ж в дійсності видаляє Ваш обліковий запис, так що будьте обережні...

Настроювання Звичайно Доступні Адміністраторам

Також доступний перегляд/редагування будь-яких деталей, які наведені вище в будь-яких профілях користувачів, деякі варіанти звичайно доступні для перегляду (і редагування) тільки Адміністраторам:


Профіль Користувача

 • Перевірити Користувача надає список IP адрес, іншими користувачами які можуть використати той самий IP діапазон і повідомлення про помилки створених користувачем.
 • Перевірити IP надається утиліта для простежування користувачів, повідомлень і помилок з будь-якого зазначеного IP діапазону.
 • Показати Права Доступу список прав доступу по розділах, які надали користувачеві і хто надав їх.

Змінити Профіль

 • Настроювання Облікового Запису звичайно є тією ж панеллю, де відображений власник профілю, але з додатковими вибором, щоб додати користувача в групи користувачів.
 • Профіль Користувача звичайно та ж панель, як і для власників профілю, але з додатковим вибором звань для користувачів.

Дії

 • Забанити користувача утиліта надається для бану користувачів, настроювання рівня бану і обслуговування списку бана примітки і деталі діючих банів.
 • Видалити Обліковий Запис подібний такій ж панелі, що доступно всім користувачам, але задається питання про підтвердження відмінна, коли це видаляється не Ваш обліковий запис.