ВведенняРеєстраціяВхідПрофільВідправлення повідомленьОсобисті ПовідомленняПошук

Звичайно для відправлення повідомлень на форумі використається кілька різних варіантів. Ті, хто знайомий із програмним забезпеченням форуму, HTML або BBС кодом можуть взагалі забажати використати BBС Код і значки смайлів.

Зверніть увагу, тому як SMF форум може бути екстенсивно настроєний Адміністратором.

 1. Основи Відправлення повідомлень
  1. Створення Нової Теми
  2. Нове голосування
  3. Публікація Події в Календарі
  4. Відповісти в Темі або Голосуванні
  5. Цитувати
  6. Змінити або видалити повідомлення
 2. Стандартні Варіанти складання повідомлення
  1. Іконка Повідомлення
  2. BBС Код
  3. Смайли
 3. Теги та Опис (для початківців)
 4. Додаткові опції
  1. Повідомити мене про нові відповіді в цій темі.
  2. Повернуться дл теми після відповіді.
  3. Не використовувати смайли.
  4. Вкладення
 5. Керівництво з
  1. SMF BBС Код
  2. SMF Смайли

Основи Відправлення повідомлень

Створення Нової Теми

Перегляньте розділ, де Ви хочете опублікувати і натисніть на кнопку Нова Тема (яка розташовується за замовчуванням вгорі форуму, як це показано Допомога користувачеві, Введення), яке повинне містити зображення Створення нової теми. У той час, як це можна зробити декількома варіантами ми розглянемо два найбільш важливі поля Тема і інше поле Повідомлення. І так введіть Вашу тему і починайте набирати (або вставте) Ваше повідомлення в поле повідомлення, відзначимо, що повідомлення не буде прийнято, якщо тема або тіло самого повідомлення будуть порожніми. Якщо Вам подобається Ваш звичайний текст, Ви можете опублікувати його, натиснувши на кнопку Відправити і/або переглянути спочатку, натиснувши кнопку Попередній перегляд, але є і багато інших опцій, які дозволяють зробити речі небагато цікавішими.

+  Назва Форуму
|- +  Назва Категорії
| |- +  Назва Розділу
| | |- +  Нова тема
Нова тема
Звичайні опції для розуміння продемонстровано нижче.
Тема:
Додаткові опції для розуміння продемонстровано нижче.

підказка: натисніть alt+s для відправлення або alt+p для перегляду повідомлення • Деякі форуми показують меню на верху в горизонтальному виді для економії місця.
 • Деякі форуми настроєні s може бути додаткова кнопка Перевірка орфографії така ж як Відправити та Попередній перегляд.

Нове голосування

При голосуванні звичайно в тему додається питання і варіанти відповідей, які розпочинаються натисканням кнопки Нове Голосування замість Нова теми як описано вище. Для створення голосування потрібно заповнити поле Питання і заповнити як мінімум два поля Відповідями додаткові поля Назва теми і Повідомлення необхідні для звичайної теми. Додаткові варіанти настроювання: скільки користувачеві потрібно пунктів для вибору голосування, на скильки довго голосування повинно продовжаться, чи можуть користувачі змінити свої голоси і які умови повинні бути виконані для перегляду результатів голосування.

Щоб додати більше п'яти пунктів вибору в голосуванні, просто клацніть Додати Варіант стільки разів, скільки це буде потрібно.

Зверніть увагу, що це може бути доступно для деяких користувачів на деяких форумах для додавання голосування до існуючої теми.

Публікація Події в Календарі

Де цей вибір був настроєний, Ви можете публікувати події, вибравши Календар з головного меню потім Створити подію у перегляді календаря. Що Ви зараз бачите Створити нову тему зображення з додатковими полями для назви події, дати і розділу, куди буде просто додаватися Ваша подія з календаря, створюючи посилання на Ваше повідомлення в цьому розділі.

Відповісти в Темі або Голосуванні

Відповісти в темі або голосуванні у такий спосіб як при створенні нової теми, але тут немає необхідності вводити що-небудь в поле Назва Теми. Щоб проголосувати в голосуванні Ви повинні вибрати варіант і натиснути Проголосувати.

Якщо 'Швидка відповідь' дозволена, поле для відповіді з'явиться після повідомлень на сторінці, але Ви повинні створити Ваше повідомлення, також можна використати BBС Код і Смайли вручну, якщо Ви виберете цей спосіб додавання повідомлення.

Цитувати

Відповісти на повідомлення, процитувавши його, Ви можете натиснувши на кнопку Цитувати, додавши процитований текст до Вашого повідомлення, або натисніть на кнопку Відповісти, а потім Цитувати повідомлення зазначене нижче 'Список повідомлень', але зверніть увагу що:

 • У цих варіантах додають посилання до оригінального повідомлення, показуючи ім'я автора, дату і час повідомлення, у той час як BBС Код тег Цитувати вказує потрібне повідомлення без цієї додаткової інформації.
 • Ви також можете додати в атрибут 'автора' при повному використанні функції Цитування, як це продемонстровано на Опис SMF BBС Коду нижче.

Змінити або видалити повідомлення

Для зміни повідомлення, натисніть на кнопку Змінити для створення Ваших змін. Зверніть увагу, що більшість форумів настроєна так, щоб показувати час і дату останнього редагування, але Адміністратор також може дозволити короткий період перш, ніж це трапиться.

Щоб видалити повідомлення, натисніть кнопку Видалити, а потім OK після Видалити це повідомлення?. Деякі форуми також дозволяють видаляти теми або голосування, які Ви розпочали, але кнопки звичайно внизу сторінки.

Стандартні Варіанти складання повідомлення


Іконка Повідомлення:
ЖирнийКурсивПідкресленийЗакреслений|З обрамленням З тіннюбіжучий рядок,|Вирівняний текст Вирівняти ліворуч По центруВирівняти праворуч|Горизонтальна лінія|Розмір шрифтуШрифт
Вставити FlashВставити зображенняГіперпосиланняEmail Вставити посилання на FTP|Вставити таблицюВставити рядокВставити стовпчик|НадрядковийПідрядковийТелетайп| КодЦитата|Список
Усміхнений Підморгуючий Веселий Сміющийся Злий Смутний Шокований Крутий Нерозуміючий Залицяється Показує язик Стурбований Рот на замку У замішанні Цілуючий Плачучий


Іконка Повідомлення

Це меню, яке випадає, дозволяє Вам міняти іконку за замовчуванням в полі назви теми на відповідний настрій або в залежності від мети вашого повідомлення.

BBС Код

BBС Код є істотним інструментом для форматування або зміни відображення Вашого повідомлення. Точно так сам,о як це стосується звичайного тексту при форматуванні в будь-якому текстовому редакторі, головне полеПовідомлення не поводиться як WYSIWYG, Ви повинні попередньо переглянути Ваше повідомлення, якщо Ви хочете побачити як це буде дивится, коли Ви опублікуєте.

Повне Посібник з SMF BBС Коду наведений нижче.

Смайли

У той час як смайли можуть відображатися вигадливими, вони також відіграють важливу роль у роз'ясненні настрою розмови. Подібно більшості програмних забезпечень форуму, SMF забезпечує стандартний набір смайлів, які можуть бути додані в повідомлення шляхом натискання на іконку або використання коду. Не використовувати смайли вибір також передбачає ті випадки коли Ви не хочете використовувати знаки, якими звичайно позначаються смайли!

Повне Посібник з Смайлам SMF наданий нижче.

Теги та Опис (для початківців)

Спочатку список дозволених Кнопок BBC і їхня мета! Давайте подивимося як вони працюють, відображаючи те що ми хочемо надрукувати - деякий жирний текст. Потім ми можемо нажати на кнопку B (Жирний) і набрати потрібний текст між тегами, спочатку це вимагає багато практики, можна також виділити текст і нажати на кнопку. І так, набираючи 'текст', виділяючи його і, натискаючи на кнопку 'B' ми одержимо '[b]текст[/b]', який відображається, як текст коли опублікуємо повідомлення або попередньо переглянемо. Якщо долі виділяючи '[b]текст[/b]' і, натискаючи кнопку I (Курсив) одержуємо '[i][b]текст[/b][/i]', що не тільки відображається, як текст коли публікується повідомлення і т.д. із іншими кнопками.

Примітка ці BBС теги можуть також бути набрані і відредаговані шляхом натискання на кнопки.

Додаткові опції

Наступні можливості можуть з'явитися у форумах за замовчуванням, які мстять звертаючі/розвертаючі панелі, (спробуйте перейти по посиланню, натиснувши на стрілку нижче!) в інші:


+ Додаткові опції...
 Повідомити мене про нові відповіді в цій темі.
 Повернуться дл теми після відповіді.
 Не використовувати смайли.
Вкладення:

Дозволені типи файлів: txt, jpg, gif, pdf, mpg, png
Максимальний розмір вкладення: 128 KB

підказка: натисніть alt+s для відправлення або alt+p для перегляду повідомленняПовідомляти мене про відповіді

Відправляється повідомлення на Вашу email адресу про нові повідомлення в цій темі.

Повернуться в цю тему

Виберіть цей пункт, щоб повернуться в тему (замість головної сторінки) після публікації повідомлення (Ви також можете встановити цей пункт у Вашому профілі).

Не використовувати смайли

Виберіть цей пункт, щоб запобігти деяким комбінаціям зі знаками у Вашому повідомленні, щоб вони не перетворювалися в смайли.

Вкладення

Якщо це дозволено, це дозволить Вам вкладати файли до Ваших повідомлень, як у більшості поштових клієнтів, Ви також просто переглядаєте потрібні Вам файли на своєму комп'ютері перш, ніж Ви натиснете Відправити. Ви можете видалити Ваші вкладення або додати більше , редагуючи Ваше повідомлення, але, будь ласка, зверніть увагу на це:

 • Дозволені типи файлів і розмір встановлюється Адміністратором форуму.
 • Хоча більшість форумів буде настроєно так, щоб переглядати вкладені зображення, як частини повідомлення, але не можливо переглянути вкладення тому Ви повинні завжди переглядати їх перш ніж відправити Ваше повідомлення.

Керівництво з

SMF BBС Код

Відображувані кнопки поставляються разом з темою за замовчуванням і можуть мінятися від форуму до форуму.

Ім'я Тега Кнопка Код Висновок Коментарі
Жирний Жирний [b]жирний[/b] жирний *
Курсив Курсив [i]курсив[/i] курсив *
Підкреслений Підкреслений [u]підкреслений[/u] підкреслений *
Закреслений Закреслений [s]закреслений[/s] закреслений *
З обрамленням З обрамленням [glow=red,2,50]з обрамленням[/glow]
з обрамленням
Три атрибути (червоний, 2, 50) тега 'З обрамленням' кольори, інтенсивність і ширина відповідно.
З тінню З тінню [shadow=red,left]
з тінню
[/shadow]
з тінню
Два атрибути (червоний, ліворуч) тега 'З тінню' кольори і напрямок відповідно.
біжучий рядок біжучий рядок [move]біжучий рядок[/move] біжучий рядок Не сполучимо з XHTML, але також може бути використаний для зображень!
Вирівняний текст Вирівняний текст [pre]Simple
  Machines
    Forum[/pre]
Simple
 Machines
						Forum
Зберігає форматування тексту.
Вирівняти ліворуч Вирівняти ліворуч [left]вирівняти ліворуч[/left]

вирівняти ліворуч

*
Вирівняти по центру Вирівняти по центру [center]вирівняти по центру[/center]
вирівняти по центру
*
Вирівняти праворуч Вирівняти праворуч [right]вирівняти праворуч[/right]

вирівняти праворуч

*
Праворуч ліворуч * [rtl]праворуч ліворуч![/rtl]
праворуч ліворуч!
Звичайне використання для відправлення на арабському, івриті в англійському документі.
Ліворуч на право * [ltr]ліворуч на право![/ltr]
ліворуч на право!
Звичайне використання для відправлення в англійському документі на арабськомута івриті.
Вирівнювання по горизонталі Вирівнювання по горизонталі [hr]
*
Розмір шрифту Розмір шрифту [size=10pt]Розмір шрифту[/size] розмір шрифту *
Шрифт Шрифт [font=Verdana]шрифт[/font] шрифт Будуть відображені тільки ті шрифти, які встановлено на комп'ютері користувача, так що використовуйте обережно!
Кольори тексту [color=Red]червоний[/color] червоний Виберіть кольори з меню, яке випадає.
Вставити Flash Вставити Flash [flash=200,200]
http://somesite/somefile.swf
[/flash]
http://somesite/somefile.swf Будь ласка, зверніть увагу, якщо Flash був заблокований Адміністратором форуму, тому Flash файл буде відображатися у вигляді гіперпосилання. Два атрибути для 'flash' тега (наскільки доречно) ширина і висота відповідно.
Вставити Зображення Вставити Зображення [img]
http://somesite/image.gif
[/img]
Виставте атрибути ширину і висоту для зміни розміру зображення.
[img width=48 height=48]
http://somesite/image.gif
[/img]
Гіперпосилання Гіперпосилання [url]http://somesite/[/url] http://somesite/ Тег 'url' відкриє в новому вікні посилання, але Ви можете набрати тег 'iurl' для того, щоб відкрити посилання в поточному вікні.
[url=http://somesite/]
опис посилання
[/url]
опис посилання
Email Email [email]
someone@somesite
[/email]
someone@somesite *
Вставити посилання на FTP Вставити посилання на FTP [ftp]
ftp://somesite/somefile
[/ftp]
ftp://somesite/somefile *
[ftp=ftp://somesite/somefile]
опис посилання
[/ftp]
опис посилання
Вставити таблицю Вставити таблицю [table][/table] * Нічого не відбудеться з тегом 'table', якщо він один.
Вставити рядок Вставити рядок [table][tr][/tr][/table] * Нічого не відбудеться з тегом 'table' і з 'tr' якщо вони одні.
Вставити стовпчик Вставити стовпчик [table][tr][td]
наповнення
[/td][/tr][/table]
наповнення
Зверніть увагу на правильне розташування тегів, тому що тег 'table' повинен містити рівну кількість тегів 'tr' 'td'!
[table][tr][td]SMF[/td]
[td]Bulletin[/td][/tr]
[tr][td]Board[/td]
[td]Code[/td][/tr][/table]
SMF Bulletin
Board Code
Надрядковий Надрядковий [sup]надрядковий[/sup] надрядковий *
Підрядковий Підрядковий [sub]підрядковий[/sub] підрядковий *
Телетайп Телетайп [tt]телетайп[/tt] телетайп Однотипний шрифт.
Код Код [code]<?php phpinfo(); ?>[/code]
Code:
<?php phpinfo(); ?>
Використати завжди для збереження форматування коду і уникання парсингу, як BBС коду і/або смайлів!
Цитата Цитата [quote]цитата[/quote]
Quote
цитата
Примітка атрибут 'автор' опціональний.
[quote author=author]цитата[/quote]
Quote from: author
цитата
Список Список [list]
[li]SMF[/li]
[li]YaBB SE[/li]
[/list]
 • SMF
 • YaBB SE
У той час, як Ви можете додавати багато елементів, які Ви хочете, кожен елемент повинен містити коректний відкриваючий і закриваючий тег. Ви також можете використати спеціальні теги, які відкриваються без закінчення, але ця можливість не дозволить нормально відображати в XHTML.
[list]
[o]circle
[O]circle
[0]circle
[*]disc
[@]disc
[+]square
[x]square
[#]square
[/list]
 • circle
 • circle
 • circle
 • disc
 • disc
 • square
 • square
 • square
Абревіатура * [abbr=exemlpi gratia]eg[/abbr] eg Відображається повна розшифровка абревіатури при наведенні курсору миші.
Акронім * [acronym=Simple Machines Forum]SMF[/acronym] SMF Відображається повна розшифровка для акроніма при наведенні курсору миші.

SMF Смайли

Смайли показані тут - стандартний набір від SMF теми оформлення за замовчуванням і можуть відрізняться від форуму до форуму.

Назва Зображення (натисніть, щоб вставити) Код (натисніть, щоб вставити)
Усміхнений :)
Підморгуючий ;)
Веселий :D
Сміющийся ;D
Злий >:(
Смутний :(
Шокований :o
Крутий 8)
Нерозуміючий ???
Залицяється ::)
Показує язик :P
Стурбований :-[
Рот на замку :-X
У замішанні :-\
Цілуючий :-*
Плачучий :'(

Будь ласка, зверніть увагу, що не всі коди смайлів будуть правильно трансформовані в зображення, якщо вони не прописані.

ВведенняРеєстраціяВхідПрофільВідправлення повідомленьОсобисті ПовідомленняПошук