SMF про співтовариство і зв'язок. Є багато можливостей связатся, такі як залишити повідомлення в розділі, особисті повідомлення, email, ICQ, AIM і YIM. Але в SMF є власна система особистих повідомлень, яка доступна зареєстрованим користувачам на більшості форумів, є іноді найбільш підходящим вибором для кожної з них.

 1. Особисті повідомлення
  1. Опис
  2. Прочитати Ваші Повідомлення
 2. Інтерфейс Особистих Повідомлень
  1. Створення повідомлення або відповіді

Особисті повідомлення

Опис

У той час, як email гарний спосіб для користувачів, все-таки має кілька недоліків для форуму: Ви повинні зробити доступним Ваш email для інших користувачів, щоб вони могли відправляти повідомлення, одержувач повинен відкрити свій email і перевірити пошту. Ваше повідомлення може бути в його ящику смішаним з іншими і іноді на доставку йде від декількох хвилин до години.

Як альтернатива email, SMF пропонує більше швидкий, більше приватний метод. Особисті повідомлення на форумі забезпечують миттєву доставку одержувачеві в його особисту поштову скриньку. Пошту відсилають і одержують повністю за допомогою SMF, такщо ні Ви, ні одержувач не повинні відкривати будь-яку іншу програму або залишити SMF. Особисті повідомлення також пропонують відправникові і одержувачеві більшу таємничість, тому що нічий реальний email адрес не зазначений. Особисті повідомлення показують тільки Імена обох сторін.

Якщо одержувач не в online, особисті повідомлення будуть чекати користувача в поштовій скриньці поки він/вона не зайде і не прочитає і/або видалить їх. Особисті Повідомлення SMF система окремої, дуже особистої поштової системи.

Прочитати Ваші Повідомлення

Щоб прочитати Ваші особисті повідомлення Вам потрібно увійти, потім перейти по посиланню 'Привіт, [ім'я користувача], у Вас x повідомлень, x нових'.

Інтерфейс Особистих Повідомлень

Інтерфейс Особистих Повідомлень у дії подібний цьому головна сторінка повідомлень. У той час як показуємо інтерфейс вхідних тут, робота висхідні майже така ж:

+  Назва Форуму
|- +  Особисті Повідомлення
| |- +  Вхідні
Messages
Нове Повідомлення

Вхідні
Висхідні

  Дата  Тема Від
Дата і час повідомлення Тема повідомлення Інший користувач
Сторінок: [1]
  • Деякі форуми показують меню на верху в горизонтальному виді для економії місця.
 • Кнопка Видалити видалить всі повідомлення у Ваших Вхідних (або висхідних, якщо відкрито). Примітка ці бокси для виділення повідомлень при натисканні Видалити допоможуть Вам видалити всі повідомлення які Ви виділите.
 • Кнопка Висхідні перекине Вас у висхідні, кнопка Вхідні відправить Вас у вхідні.
 • Кнопка Нове повідомлення дозволить Вам створити нове повідомлення, яке є подібним до створення нової теми але додані поля 'Кому:' і 'Копія:' (схована копія) і опція збереження у Ваші висхідні.
 • Кнопка Оновити перевірить нові повідомлення оновивши сторінку.
 • Посилання Дата, Тема і Від Кого дозволять Вам відсортувати стовпці по цих параметрах (по Даті, як у зростаючому, так і у зворотньому порядку).
 • Головне посилання на назву теми з початком повідомлення, яке буде нижче в списку на цій же сторінці.
 • Посилання на кількість сторінок.

Створення повідомлення або відповіді

є фактично кілька різних способів почати нове повідомлення, але всі вони вимагають, щоб Ви увійшли:

 • Ви можете перейти по посиланню, яке виглядає приблизно так 'Привіт, [ім'я користувача], у Вас x повідомлень, x нових', потім натиснути на кнопку Нове Повідомлення у Ваших вхідним.
 • Ви можете натиснути на інше ім'я користувача, перейшовши по посиланню, Відправити цьому користувачеві особисте повідомлення з його/її профілю .
 • Ви можете створити нове повідомлення, наснувши на IM on/offline іконку з інформації користувача, яка сопроводжує його/її повідомлення.
 • Ви можете створити нове повідомлення, натиснувши на іконці Особисте Повідомлення on/offline з Поточного Статусу у його/її профілю. (Ця іконка/посилання часто дублюється в інформації користувача описаної вище.)
 • Відповідь на повідомлення дуже схожий з відповіддю в темі.