Як тільки Ви закінчили процес реєстрації у Вас буде можливість увійти на форум в перший раз. Після цього у Вас буде вибір, чи залишитися Вам постійно або вийти і при кожному відвідуванні входити.

  1. Увійти
    1. Звичайний Вхід
    2. Швидкий Вхід
  2. Вихід
  3. Нагадати Пароль

Увійти

И так Ви могли б бути недавно зареєстрованим або Ви, можливо, зареєструвалися в попередній свій візит, але звичайно в кожному разі є вибір, між звичайним входом і швидким входом.

Звичайний Вхід

Вибравши цей спосіб (Вхід з головного меню) це не тільки тоді, як Ви закінчили реєстрацію, але також це перша річ, із чим ми хочемо познайомити Вас, 'користувачів' форуму:

Увійти
Ім'я користувача:
Пароль:
Тривалість сесії (у хвилинах)::
Запам'ятати:
Забули пароль?


Поля Ім'я користувача і Пароль зрозумілі користувачеві. Тривалість сесії (у хвилинах) вказує час життя cookie, які дозволяють Вам, перебувати на форумі під своїм ім'ям не використовуючи знову вхід на форум. Так що не бажано вказувати великий час, тому якщо Ваш комп'ютер загальнодоступний, то Ви можете забути нажати кнопку Вихід, але якщо крім Вас ніхто не має доступ до комп'ютера, то Ви можете вибрати Запам'ятати і залишатися завжди під своїм ім'ям.

Швидкий Вхід

Хоча багато форумів також мають поле швидкого входу, щоб Ви могли ввійти з будь-якої сторінки, розташування самого поля може мінятися від форуму до форуму. В SMF темі оформлення за замовчуванням, для прикладу воно розташовано у верхній частині форуму, у той же час у темах оформлення заснованих на YaBB SE поле розташовується внизу. Якщо ж Ви не можете побачити це поле то значить воно просто заборонене або вилучено взагалі (тоді Ви повинні одержати доступ до Входу через головне меню) або Ви вже ввійшли (тоді головне меню повинне містити посилання Вихід таке ж як і Вхід!).


Увійдіть, використовуючи ім'я користувача, пароль і час сесії

Для використання поля швидкого входу, введіть Ваше ім'я користувача і пароль, виберіть час сесії з меню, що випадає, і натисніть Вхід. Примітка: Назавжди, теж саме що й Запам'ятати, це означає, що Ваш комп'ютер запам'ятає Вас і якщо Ви не вийдите, то Ви завжди будете в online!

Вихід

Коли Ви закінчили переглядати форум, Ви повинні вийти. Тому якщо Ваш комп'ютер загальнодоступний, будь-який зможе одержати доступ, це не дуже гарна ідея. Виберіть опцію Виходу яка знаходиться в головному меню і форум повинен буде відразу впізнати Вас як гостя, забравши Ваше ім'я зі списку користувачів online, зберігши Вашу индентицикацию поки Ви не зберетеся увійти знову.

Нагадати Пароль

Якщо Ви намагаєтеся ввійти на форум, але Ви забули або втратили пароль, можете скористатися утилітою Забули свій пароль? посилання у формі входу.

Нагадування Пароля
Ви не можете відновити свій старий пароль, але Ви можете одержати новий пароль поштою. Також Ви можете встановити новий пароль, відповістивши на секретне запитання.
Ваше Ім'я або Email:

Ви також можете ввести Ваше ім'я користувача і email адресу, виберітье цю опцію і потім натисніть на кнопку Відправити у такий спосіб Ви відправите посилання собі на email для скидання Вашого пароля. Можна не використати email якщо Ви встановили секретне питання у Вашому профілі, але, будь ласка, остерігайтеся питань на які може кожний дати відповідь або припустити (наприклад: 'Які перші кольори веселки?', це був дуже поганий вибір)!